Skocz do zawartości

Pojazd 3D: W40k Dreadnought


F/X

Rekomendowane odpowiedzi

Oto mój modelik drednoughta z warhammera 40k. Nie jest to dogładnie odwzorowany robot, wiele rzeczy jest moim pomysłem. Model jest przygotowany do animacji.

 

dreadnought12zr.th.jpg

dreadnought21kc.th.jpg

dreadnought30ji.th.jpg

dreadnought48qs.th.jpg

 

 

Mam nadzieje, że uda mi się go oteksturować

 

p.s Komentaże mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Modelik jest bomba!!! Fajnie wyszło. Jest szczegółowo, jak na takiego robota, ale ciekaw jestem, jak to rzeczywiście będzie, tak jak powiedział to kliment z tymi texturami. Texturki robią połowę efektu pracy, a druga to modelowanie i oświetlenie. Te dwie ostatnie super. Pozdro i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wychodzi, ale jakieś takie troche ciemne oświetlenie... Nie widać, co tam u dołu jest za bardzo. Działko bym jeszcze troche zerdzewił, a tak ogólnie to fajnie, ale skoro to jest robocik z modyfikacjami, to bym proponował dać jakiś taki np. stalowy kolorek, a nie czerwony, no w każdym razie texturowanie, to jak dla mnie najtrudniejszy orzech do zgryzienia. Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze dość luźna interpretacja Dreadnoughta. Aczkolwiek myślę, że udana. Kolorki mogą być czerwone itp, jednak dodałbym troche zadrapań na krańcach i podciągnął by był bardziej metaliczny :). Jedyne co mi nie pasuje to minigun, a dokładnie ta otoczka na końcu lufy, no ale to mało ważny element. Leciutko może bym powiększył paluchy u stóp, bo wydaje sie byc troche mało stabilny :).

 

Bede patrzył jak ci idzie:> uwielbiam W40k więc zycze powodzenia ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze. Działko będzie bardziej zardzewiałe(o ile starczy mi umiejętności), a co do metalu to moim założeniem był od początku czerwony/czarny kolor, wybrałem czerwony i postaram się tego trzymać. Póki co, nowy update z flagą(sztandarem):

dreadnought77eu.th.jpg

 

p.s Nie wiem czy lepiej z flagą czy bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieno jasne, że z flagą :), ale jak bedziesz robił oddział to niech tylko jeden ją ma hehe. Wiesz co? Seryjnie wywal mu te osłonke na minigunie, bedzie 100x lepiej. Tak poza tym to teksturka cool (ach jeszcze jakby te zadrapania były ;]). Może troche jeszcze dodaj bajerów w stylu czachy, pieczęcie, łańcuchy, dziury po kulach itp :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czach nie będzie! Cztery razy się za nie zabierałem, a wyglądały jak mutacja orangutana z jaszczurką. Osłonka z miniguna zdięta(tak wogóle to pracuje nad nowym gunem). Co do łańcuchów i pieczęci, niezły pomysł. Szczerze mówią nie wpadłem że można je dać do modelu. Jutro zamieszcze efekt mojej pracy

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość evolved

Podoba mi się. Detale świetne. Teksturki też bardzo dobre. Chociaz faktycznie jakies dzióry po kulach, odrapania były by mile widziane : ). Wersja z miotaczem lepsza od tej z minigunem imho. Redner z HDRI :D ? czemu nie ^__^. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miotacz jest cool, aczkolwiek z tego co kojarzę to on ma go w lewej łapie na stałe ;). No ale w koncu animka to bedzie, to pare wersji się przyda.

 

Space Marines uwielbiają dodawać na wszystko wlasnie takie rózne pierdoły jak pieczęcie, pergaminy, czachy, odznaczenia. Przedstawia to ich honor i oddanie imperatorowi ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chodzi mi o to "ZIARNO" ;) okrutne. Jeśli używasz Maxa i masz światełko ze zwykłego skylina to poprostu zwiększ shadow quality. Jeśli jedziesz po Vray`u to w zakładce Vrayshadow params wpisz większe wartości dla Subdivs, standartowo masz tam wartość 8 przy wartości 16 przy rozmiarach źródła 10*10*10 już prawie nie widać ziarna.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa wiecej sladow walki by sie na nim przydalo (no chyba ze zalozenie masz takie ze prosto z garazu wyrusza ;) a jak kanty rozjasnisz to fajny efekt przecierki bedzie, moze osmalenia jakies od miotacza? Fajnie, mily modelik. Powodzenia przy animce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać tu jak ludzie dokładnie czytają forum ;).

 

Hmm idzie ci bardzo dobrze, ale nie zapominaj tylko ja cię proszę, że to w końcu jest Dreadnought i nie odejdz od niego za bardzo :) (jak narazie jest jeszcze ok, ale może sie okazać kiedys ze jednak przesadziłeś, aczkolwiek mam nadzieje, ze nie :P ).

 

Jedyne mam zastrzezenie. Czy jak bedziesz miał tyle szczegółów na nodze to poprawisz też resztę? Jesli tak, to przelicz czy komp ci nie wysiądzie czasem. No i czy w końcu bedzie z tego animacja tak jak przewidywałeś na początku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności