Skocz do zawartości

POSTAC 3D: Facet


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ehhh... sukienka wyglada MOIM zdaniem lipnie, poniewaz nie pasuje do niego... mroczny gosciu w sukience... przeicez to chore ;D... jezeli juz pasujemy rozne elementy to grzybki to nie wiem skad one sa?... ale nawet jezeliby mialy byc to blagam - teksturke narysowac... bo narazie wyglada jak w paincie rysowane, albo co gorsza, rysowana w paincie ;)...

lecimy dalej....kable, sznurki, nie wiem co to jest? glowy wygladaja hmm kiczowato...niebo z tylu jest hmm wyciete z malego obrazeczka, bo pixeloza razi na pol kilometra. glowa z glowem nieoteksturowana(tak wyglada)... wogole, wszystko wyglada jakby bylo bez tekstur!... oswietlenie jest dziwne, nic nie wyjasnia, podkresla najgorsze walory,a czemu nie pokazales tego koelsia z bliska, tyle sie nad nim meczyles... no nie wiem... mial wyjsc mrok, to w sumie mrok nigdy nie jest TAKI mroczny -> czarne cienie.

to tyle odemnie, chociaz pewnie jeszcze duzo by wymieniac... oj zmien cos mati zmien :)

powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hmmm... teraz chyba przesadziłem z tym światłem, ale oceniajcie.. przerobiłem troszke grzybki i teksturkę na sukience... photoshopik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... rozjasniles... zrobilo sie jeszcze wiecej syfu... ja nie wiem po ki cholere tte grzyby... chyba zaczne czytac watek od poczatku... i zielone sciany :/... tez wygladaja na teksturke 128x128 :P... no nie wiem, zobacyzmy co inni powiedza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hmm... eee.. bo zaczynam miec dosc tej pracki :[ Qrfa, na poczatku tak mi sie podobala, ale przez wasza krytyke juz nie wiem co mam o niej myslec :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati, wrzuć coś na prawą strone bo pusta jest, dodaj jakąś pochodnie albo cóś. Ta ściana jak ktoś już wyżej pisał dziwnie wygląda. No i co to jest to za oknem na gwiazdy mi to nie wygląda bo za duże, meteory?? - za jasne.

 

No Mati pracuj bo scenka się ciekawie zapowiadała a teraz jak widze zmierza ku klapie i to dużymi krokami.

Get to WORK!!!

 

Pozdro

Gollum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności