Skocz do zawartości

POSTAC 3D: Facet


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Hehe, nie wiem - zobaczymy.... jesli beda pasowaly do calosci to zostawiam, a jesli nie no to coosh ;-)))

btw. teksturuję sobie i mam kilka problemów - czy ma ktoś jakiś dobry tutorial do teksturowania człowieka?? Czas się zabrać do roboty, bo zaczyna mnie to już nużyc, więc im szybciej skończę tym lepiej ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

heheh... probuj, probuj i proobuj!! Juz wiem jak to oteksturowac - wczoraj do tego doszedlem!! ;-))) Hehhee... pierwsze renderki beda w sobote, albo pt wieczorem, bo czasu nie mam!! Chyba zawiesze prace, bo kuszaco wyglada konkurs na Flesztivalu...!! Eeeech... no nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób coś ze spodniami, chyba że z założenia mają być porządnie wykrochmalone:P Poza tym,ja bym takich butów nie ubrał, cholera ciężko by mi się w nich chodziło:)Ale jeśli będą pasować do kompozycji, czemu nie..:) No i cholernie napakowany ten człowiek, aż za bardzo!!

A tak wogóle to praca ewoluuje:))Dużo sie pozmieniało, na lepsze rzecz jasna:)

Pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hmmm... a tak poza tym to zostawię go chyba łysego, bo coś mi się wydaje, że dready nie będą pasowały... no ale jak ju wspominałem wcześniej wszystko przede mną :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Nieee.... niech zostanie jak jest... dzis zreszta i tak jush nic mi sie nie chce - przegral;em 2 mecze na Streetballu i mam dosc... nie dosc ze zrobilem sie cienki jak barszcz to jeszcze kondycha siadla (a moze jestem cienki, bo kondycha siadla?? ;) ) No mniejsza o to - zostawiam to jak jest, najprawdopodobniej w koncowym ujeciu (jeszcze nie jestem pewien tego) nie bedzie widac calosc faceta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee... no dobra - zmienię tą miednicę!! eeech, ale wy się czepiacie ;)

Mam jeszcze pytanie - gdzie można znaleźć referki jakiejś ostrej laski!! Bo tak na oko to ciężko jest dobrać odpowiednie proporcje (pewnie w niektórych miejscach bym przesadził ;) ), a moja dziewczyna... no ludzie... nie wykorzystać rozebranej niewiasty... toż to grzech!! :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co gdyby on chcial kogos tymi pzurami walnąc to predzej by mu sie powylamywaly inz cos by zrobil sa za cienkie i umiejscowione na zewnetrznej stronie. zadna skóra ich nie utrzyma. a faktycznie miednica jest za wielka . dorob jeszcze kilka żył. i wglebienia na brzuchu sa za duze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem teksturować (choć pewnie coś jeszcze pozmieniam), czas zabrać się za rigowanie i przechodzimy do niewiasty ;) :D

 

 

m_56.jpg

m_57.jpg

m_58.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, raczej nie... no przynajmnije do momentu, w którym zmienię pozę... heh, zresztą zaraz zabieram się do tego kopanego rigowania (jakbym jeszcze wiedział jak ;) ?? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt rigowania... ta czarna planma to błądu w tymże procesie - do poprawki... ale ogólnie postać będzie wtakiej pozie :-)

Teraz czas na kobitke... :-)

 

m_61.jpg

m_62.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, chyba tak tez zrobię, ale póki co zostawiam go w spokoju i zabieram się za kobietę, a jeszcze wczeniej za projekt domq... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! postanowiłem powrócić do projektu i dokonałem kilku zmian w modelu - miejmy nadzieję, ze na lepsze!! Piszcie co o tym sądzicie.. :)

 

 

mn1.jpg

 

mn2.jpg

mn3.jpg

mn8.jpg

mn9.jpg

mn10.jpg

mn11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie jako tekstura... Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Fatalnie, budowa postaci też ma ogromne braki. Zakup sobie podręcznik anatomii i wnikliwie przestudiuj bo na razie jest z tym bardzo źle.

 

PS. A co do obrazków to tylko mi tak się ślimaczą z tego serwera?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, chcialbym zwrocic uwage na proporcje, tak jak caly tułów jest ok nawet bardzo ok, tak barki wygladaja jakby ktos je przykleil, sa zdecydowanie za duze, nieproporcjonalne, łapy jak dla mnie sa za grube, za szerokie w widoku z przodu, jezeli noga ma powiedzmy 60-70cm obwodu (udo) tak łapa pewnie z 60!! w kazdym razie barki i cale rece wydaja mi sie zbyt duze i nieproporcjonalne, no i chyba powinienes zrobic wiecej miejsca na genitalia :) przynajmniej tak mi sie wydaje

poza tym baaardzo wolno mi sie obrazki otwieraja ..

acha miesnie brzucha wygladaja jak wyrzezbione ale dlutem, glowka troszke za mala, i miesien dwuglowy uda jest prawie w zaniku :) (chyba dwuglowy :) )

mam nadzieje ze ci w jakis sposob pomoglem

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, niom co do modelu i proporcji - są tak specjalnie.. ja nie modeluję, zeby uzyskac coś realnego. Ja po prostu chce w jak anjwiększym stopniu wpłynąć na uczucia.. tj.. w sumie to lubię robić starszne dziwne i groteskowe rzeczy, więc mam nadzieję, ze to mi się uda... a co do brzucha... jeśli nie zmienię konceptu to nie bedzie go bardzo widać :) Jeszcze 1 sprawa.. chyba przerobię mu spodnie na szkocki kilt, bo ostatnio tak mi sie spodobalo - poza tym nozki niezle mu wyszly i szkoda mi ich przykrywac ;) (ma ktos jakies referki kiltow??)

pozdroowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności