Skocz do zawartości

POSTAC 3D: Facet


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Poczekaj troszkę, a będzie pasowała!! Btw. Mam zamiar zrobić mu spodnie, pytałem już wiele razy, jak będzie lepij - osobnoo, czy usunąć bokserki i jako część obecnej bryły robić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roball... spoko -ja wbrew pozorom poza pracą, moją ukochaną i kompem korzystam zcaem z uroków słońca i dokarmiam raka przechadzając się po ulicy ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by M@Ti

Gotham - ty robisz postać do swojego reela, żeby ją zaanimować budujwesz wszystko kawałkach, czy na pojedynczej bryle??

 

 

Jeśli chodzi ci o metodę to kośćmi a nie segmentami. Jeśli masz jakieś pytania to wal na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest... ekhem.. będzie morderca. Na razie w wersji bez ubioru i dreadów, ale jak zrobię scenkę to i włoski się znajdą,a póki co idę spać, bo dziś ciężko pracowałem :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny krótki update...

Na drugim ujęciu całość wygląda troszkę nieproporcjonalnie, bo to takie dzikie ujęcie ;-)))

 

m_26.jpg

m_27.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mi się dobrze modeluje, gdy mam czerwoną siatkę... hehe, na razie nie ustawiałem wogóle kolorków, więc... no cóż, pozostaje czerwony... :-)

 

Na 2 dni robię sobie przerwę, bo jadę w Bieszczady, a później powrót... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny szybki updt... Przed piętnastoma minutami wróciłem z Bieszczad i poniżej macie to, co udało mi się poprawioć w nogach... stóp robił nie będę, bo gość i tak będzie miał buty, więc nie ma to sensu!! Do poprawy jest jeszcze szyja i... i jeszcze kilka miejsc... później skórzany bezrękawnik z postawionym kołnierzem i spodnie, szturmówki... hmm... no, a później tełko scenki i... na samym końcu postać pierwszoplanowa, czyli śliczna kobieta... ostatnio moja luba zgodziła suię pozować, więc... hehehe, zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, już dawno czasy raczkowania minęły, więc trzeba coś większego zrobić... jak wyjdzie tyo może być ciekawe, jak nie to będzie to kolejny chłam do mojej galeri... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny updt....

Heheh, jednak nie będzie wisiał, tylko stał - zmieniłem teraz koncept, więc możecie podesłać jakieś referki z tymi dredami... no, ja wiem, ze napisałem, że wiem, jak wyglądaja, ale jednak myślę, ze zdjątka sie przydadzą!! Poza tym jeszcze jakieś referki płaszczy (szczególnie wykończenia... no i takich... mrocznych spodni.... ;-)) Pomożecie?? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, chyba rzeczywiście ta pelerynka nie pasuje... zamiast dodawać grozy będzie tylko psuła efekt... zresztą zobaczymy, gdy wymodeluję buty i spodnie! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrwa, najpierw model, później teksturki... Czerwieni nie zmienię - na złość :P

Ma ktoś w końcu te zdjęcia dreadów?? A bojówki (powiezmy) się już robią ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze!

 

hmmm, co to za zmiana kreacji? :PP... a tak na serio, to nie robilbys tak z ta siatka? :))... to psuje troche ogladanie.... jezezi juz cos to albo cala siatka, albo caly hi poly :). kuzwa, co do butow, to ma byc cyrkowiec, klaun czy nie wiem?

 

.... powiem jedno, weird ten twoj koles :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności