Skocz do zawartości

Scena 3D: Peugeot407 w śniegu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oj mnie sie nie podoba malo widac model przez ta cala otaczajaca biel i ogolnie otoczenie tez mi nie gra...:(

 

ps...a mnie sie wydaje ze skoro to zadania z podstaw modelingu i animacji to powinienes przysiasc do renderu w taki sposob zeby jak w najwiekszym stopniu pokazac piekno modeligu...bo ty go ukryles przez to oddalenie i tlo:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoczanie nawet fajnie wyszło ale do auta sie kompletnie nie przyłożyłeś: każda szpara inna, słupek i drzwi kompletnie krzywe, co na przodzie sie dzieje to nie wiem bo lampa zasłania :P

 

ja bym jeszcze popracował nad samym modelem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tam podoba troche dziwnie wygląda auto jadące bez kierowcy ;)

 

Chindoos? małe pytanko gdzie ty studiujesz że masz takie fane przedmioty "pracy semestralnej z podstaw modelowania i animacji" ?

 

Pozdro

 

W Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie:)

 

Na tym renderze model jest mało wyeksponowany bo to tylko jeda ze scen do pracy semestralnej. Jak zrobię więcej renderów i animację to będzie go widać dokładnie ze wszystkich stron. A tło mi fajnie wyszło bo to zdjęcie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja lubię udziwniać;) ...z resztą nie łatwo jest znaleźć dobre blueprinty. Zawsze coś nie pasuje... Jak wszystko ładnie się pokrywa na przykład z boku i z przodu to z góry już za cholerę itp. (akurat w tych modelach co robiłem tak było) więc zamiast robić na oko wolę całkowicie zmienić ten element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to teraz coś ode mnie: kierowca to jedno, a drugie to FOA (first of all) światło. na fotce z tyłu jest pochmurny zimowy dzień, więc światło powinno być rozproszone, a u Ciebie nie do końca jest. Daj jeszcze jedno światło znad prawego ramienia widza. Kolejna kwestia to za duży glow reflektora. Tak mógłby on wyglądać we mgle, ale nie gdy powietrze jest czyste. Next: profilowanie drogi: ja wiem, że nie każda jest profilowana, ale dzięki temu, że TA nie jest, to samochód wygląda... pokracznie. Jakoś nienaturalnie skręca. No i za słabo śnieg mu pryska spod kół.

coś mi ponadto nie gra z tym śniegiem. Jest za biały. głupio to brzmi, ale tak jest. Śnieg też ma fakturę, też odbija światło i rzuca cienie. A ta biel jakoś się zlewa w jedną całość. Zresztą jest taka zasada: śnieg NIGDY nie jest biały. Obejrzyj sobie malarstwo zimowe wielkich mistrzów: jak znajdziesz na nich czystą biel, to będzie to tylko kilka plamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja sie jeszcze doczepie do brudu na samochodzie, a mianowicie jakim cudem samochód jadący po praktycznie białej drodze ubrudził się takim ciemnym błotem, jakoś strasznie mi to sie w oczy rzuca. Auto powinno być pooklejane śniegiem tryskającym spod kół a nie takim błotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie tam podoba, chociaz jak na highpolowy model to troche mu jescze brakuje, i texturka tez fajna.

niezle rozbryzgi sniegu pod kolami, ale skad skoro auto stoi w miejscu.

wiem to napewno bo nie ma kierowcy, a kola sei nie obracaja:)

jesli sie myle to popracuj nad stwozeniem wrazenia ruchu.

pozdrowka

olo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na krótki komentarz postów niektórych debi... ekhmm... forumowiczów

 

Shogun 3D:

"profilowanie drogi: ja wiem, że nie każda jest profilowana, ale dzięki temu, że TA nie jest, to samochód wygląda... pokracznie. Jakoś nienaturalnie skręca. No i za słabo śnieg mu pryska spod kół.

coś mi ponadto nie gra z tym śniegiem. Jest za biały. głupio to brzmi, ale tak jest."

 

Uwaga nie do mnie, bo jak pisałem wcześniej w tle jest zdjęcie więc pretensje miej do tych co robili tą drogę, że źle ją wyprofilowali i do Boga że zrzucił na nią zbyt biały śnieg:D

 

trident:

"pasy przez srodek mi sie nie widza"

 

Następnym razem specjanie dla Ciebie zrobię w kwiatki:D

 

powelt

"A na dodatek jeszcze nie widziałem żeby ktoś po śniegu w takim terenie się woził 407 (no chyba że ma jakieś zobczenie do 407 i nie wie co z kasa robić)."

 

A ten post po prostu mnie zabił!!! ROTFLx10 Dzisiaj to był dowcip dnia na mojej uczelni. Dzięki stary:)

 

MIŁO ŻE TACY LUDZIE ISTNIEJĄ BO DZIĘKI NIM MOŻNA UŚMIAĆ SIĘ DO ŁEZ :lol:

 

ps: Zapomnieliście dopisać że opony nie są zimowe...

ps2: Oczywiście za pozostałe posty dziękuję. Postaram następnym razem nie popełniać wymienionych przez Was błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko stary. Jak Cię stać na takie zeczy to i sobie jeździj Roysem po śniegu. Ale nie obrażaj innych. Ja mam prawo mieć swoje zdanie. Nie obrażam Cię i nie wyzywam. no ale jak ktoś ma taką dume i nie umie się przyznać do błędów, no to cóż. Napisze jeszcze tyle - gdyby nie textura tła to praca była by do bani. Skoro chcesz szczerości. No ale to przecież tylko fotka i pretensje do tch co jąrobili:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności