Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Budynek


wizz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A ja bym tego bronil bo wymodelowane z nudow, od niechcenia, tak na luzie zrobione a nie dopieszczene przez trzy wieczory, tylko zrobione przy kawce gora dwoch. A tekstura oki, chyba ze spedzisz drugie tyle albo i wiecej czasu na jej dopieszczaniu domalowywaniu, i dlubaniu. No to jest subiektywna ocena czegos co nie aspirowalo do bycia w kategorii highend, highclass, czy co tam innego.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli uwazasz ze podejscie "bo wymodelowane z nudow, od niechcenia, tak na luzie zrobione" jest warte wystawiania na forum to zal. Natomiast jezeli ktos sie uczy to te uwagi mu sie przydadza, natomiast -> "textura pasowala , dalem tam małe przebicia grafiki i dziala :P" wogole do mnie nie trafia. Jezeli ktos chce wystawiac chale bo mu sie nie chcialo albo "textura pasowala" to prosze z gory zaznaczac takie watki ... bede je omijal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoho, ale tu wesolo, ja tam na budynkach sie nie znam, jak dla mnie ok, tzn zalezy do czego i po co ma byc uzyte, dajmy na to w GTA byłby jak znalazł, bo tam wiekszosc budynków jest paskudna, do jakiegos fps to chiba nie bardzo, zresztą sam nie wiem, krótko mówiąc not gut not bed ;

) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PORaszek

Jezeli uwazasz ze podejscie "bo wymodelowane z nudow, od niechcenia, tak na luzie zrobione" jest warte wystawiania na forum to zal.

A mi sie kojazy ze przy wielu watkach ludzie dodaja "a tak sobie wczoraj z nudow skrobnolem". A czy cos jest warte wystawiania na forum to nie powinny decydowac powody dlaczego praca zostala zrobiona ale jak wyglada, jaki problem porusza, i czy wnosi cos nowego dla calego forum lub autora. A czepiajac sie tekstury.... skoro pasowala to chyba dobrze bo gosc nie tracil czasu na dlubanie sie przy niej (jak cos jest dobre to po co poprawiac), pamietam watki gdzie tekstura nie pasowala, bylo przy niej dlubane a calosc dalej wygladala zle. Podsumowujac dalej bede popieral robienie z nudow, mozna to tez smialo nazwac speedzik, nawet jesli sie niczego nowego nie nauczyl to nie tracil czasu na grzebanie po forum czytanie durnych postow takich jak ten tylke siedzial przy maxsie....

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności