Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Ihr kampf"


JmTm00

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hej, Trzymam kciuki za rozwój tej pracy i dlatego mam parę uwag:

Wg mnie, krawędź cieni jest za ostra, nawet mała żarówka nie daje takich cieni. Całe tło to postprodukcja? Na butach hitlerowca brakuje drobnych blików od latarni z tyłu. Teraz wszystko jest takie "suche", brakuje atmosfery, pary wodnej i wilgoci - ale to raczej ciężkie do zrobienia i nawet nie umiem podpowiedzieć konkretnych rozwiązań. Może para z oddechu żołnierza? Trochę kłębiastej mgły tuż nad ulicą?. Budynki z tyłu wyglądają jak z kartonu m.in. z tego powodu, że dwa okna z prawej są jasne jakby były ścianą. Powinny być ciemne, pod tym kątem nie odbijałyby latarni. I chyba blur z postprodukcji wprowadził jasne obwódki wokół sylwetki budynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonasz_Real -> Dzieki. postaram sie ja powyginać ;)

Morbid Karbid -> Dzieki. tak, tło to postprodukcja jak i co poniektore elementy oświetlenia ;) Mgiełka mgiełka fajna sprawa jezeli tylko mi czas bedzie dany :/

 

...tymczasem: latarnia oder keine latarnia ;) ? ....hm..bo juz sam nie wiem. ...oczywiście kolorki tła do wymiany. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latarnia, i tylko z latarnia, ona bardzo dobrze wpasowuje sie w kadr i kompozycje lini pionowych, fakt ze moze troche wizualnie ogranicza swobode patzenia na lewo, jak by za nia juz nic nie bylo, ale to dobrze bo faktycznei tam nic nie ma, a cala tresc sie zawiera na srodku, brawo piekna praca: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej lepiej. Może jeszcze trochę ręcznych detali na budynkach? Np poczerniałe ślady pożaru nad oknami, rozbite szyby, plakat propagandowy czy elementy elewacji. Ponadto chyba lepiej by było wzmocnić światło na postaciach, żeby było bardziej bajkowo. Teraz postaci są zbyt monotonne. Dobrze by było puścić też jakieś delikatne światło od dołu - takie ledwo widoczne i miękkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...cosik tak rano wstałem i czegoś mi brakowało...aa no taak to juz koniec...dziwne to troche bo sie czlowiek z lekka przyzwyczaił...jakaś to adrenalinka zawsze była. Pragne podziekować serdecznie wszystkim tym ktorzy swoimi radami i zainteresowaniem zagrzewali mnie do dalszej walki ;) speszyl fenks to kliment woroszylow za pomoc w zorientowaniu sie w realich ww2 ;)...no nic...nic tylko czekać...zatem powodzenia wszystkim! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności