Skocz do zawartości

Obiekt 3D: glosnik creativa


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

siema...wrzucam swoja jedna z 1 pracek w rhino...od niedawna sie ucze teg softu no i o to pierwsze efekty...bledow jest zapewne wiele wiec macie duzo do wytykania:D....no i zostalo mi teraz najwazniejsze...bo poprawiac modelu juz nie bede...a mianowicie chcialbym to wyrenderowac w v-rayu...beda ta moje pierwsze rendery w tym rendererze...jednak nie wiem wogole jak sie do tego zabarc...no coz bede probowal:p...jesli tylko bedzie ktos chetny do pomocy to bede wdzieczny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dobra subofer skonczylem...teraz zoabcze jak mi sie starczy czasu to zrobie jeszcze wlacznik...i potem wtyczki...poki co tyle...prosze o jakies rady co do samej techniki modelowania....gdyby cos sie wam nie widzialo..bo chcialbym wnioski wyciagnac i na przyszlosc robic lepsze powierzchnie niz te:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra tam , w vray narazie moze wziac bray plane, swiatlo, na material architectural plastik ustwiwc i narazie wyjdzie wystrczajaco..zalezy jak sobie to ktos wyobraza..

 

hmm, ja tez nie znam sie na rhino ale do czego tu sie znac? hmm, fajny modelik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neos-no co ja poradze ze brutalnie...takie same stoi na biorku:D

AGmakonts-hehe..no powiem ci ze za mocny on nie jest...wiec szkoda nawet robic pozory:D

Kulfer-no kombiinuje cos wlasnie w tym stylu:)

 

poki co dorzucam takie renderki z materialami:)...w 2 za ciemno wyszlo...choc kolor jest bliski orginalowi...musze pokombinowac jakos zeby tak padalo swiatlo i jeszcze oswietlalo wnetrze tego pokretla...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieki dzieki wszytkim za zainteresowanie...juz raczej wiecej modeli nie bedzie z serji creativa:D......teraz zostaje to wszystko tylko porenderowac z lepszym swiatlem bo poki co jest kiszka:)...no a co do plastiku to mialem troche pomocy dlatego tak ladnie wyszedl:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności