Skocz do zawartości

Scena 3D: Pokoik


TORCIK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pewnie mental :D, albo scanline hehe

te fotele tez chyba gdzies widziałem :) no nie wiem ...

pracke masz tez na forum evermotiona, ale nie napisales ze modele nie sa twoje ... cos tu krecisz ... wlasnie w tym caly sek wizualek ze wszystko robisz sam, no mozna wstawic roslinki :D, ale nie meble ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wrzuciłęm prace na evermotion ale nikt nie chce tam za bardzo pisać :P hehe. No wiem, żeby wszystko najlepiej samemu zrobić ale fotele nie są moje, a szkoda. Możek kiedy zrobie swoje to wstawie inne. A render to używam v-ray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salonik80kt.th.jpg

 

Jest pare bugów, na podłodze np, albo na ścianach są problemy ,, oraz w ogóle nie chce mi działać sufit. :( Coś mi nie wychodzi ale kiedyś może to zrobię. Na razie taka mała szybka wersja, a jutro zarzuce większą z maksymalnymi detalami bo to robione na szybko. Chciałem zrobić żaluzje, zamiast firanek i światła dać w lampach ale jakoś mi nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to vray ???

jeśli tak to sufit wygląda jak wygląda zapewne dlatego że to standardowy materiał bądź tylko kolor a musi koniecznie być vraymtl ... te bugi na podłodze też złymi materiałami są spowodowane (nie podłogi oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie, bo mam ustawione Vraymtl ale cuż. Światło troche krzywo leżało, teraz na noc puszcze z lepszymi detalami i większą rozdzielczością i zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

EDIT:

A i jak łatwo i szybko dodać krajobraz za oknem? Można dać np. na plane bitmape i zrobić, żeby światło na to nie leciało? Czy jest jakiś inny sposób na takie coś? Jakby ktoś miał tutorial na np zrobienie ładnego widoku za oknem to bym poprosił.

 

P.S. Javor, Twoje bmw jest niesamowite :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem, coś mi się pomieszało ze wszystkim. Na ścianie bugi :P, już przynajmniej sufit widać tylko teksture zmienić no i te drzwi poprawie heh :p, również coś ze światłem się skiepściło. I nie wiem, ja detale ustawiłem jak w tutorialu evermotionu (tutorial pokoju) i ustawiłem sobie idealnie tak jak u nich i mi dziwnie to wychodzi. Również nie wiem co się dzieje ale rendery wychodzą mi po 15 godzin :(. A mój komp to athlon 2600, 512 ramu, karta graficzna to radeon 9600 PRO.

 

salonik95zo.th.jpg

 

Nie wiem co się dzieje :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności