Skocz do zawartości

Jutro Polski Serial w 3D


makko

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Od jutra emisja jakiegos polskiego serialu w 3d.

Środa23:10 Saloon gier - serial animowany odc. 1

 

""

"Saloon gier" animacja tworzona techniką trójwymiarowej animacji komputerowej, to doskonała rozrywka typu political fiction kierowana do masowego widza. Program opowiada o politykach, lecz nie to, co już wiemy o nich z mediów. Pokazuje ich drugie, zmyślone oblicze i ma być swoistym następcą popularnego "Polskiego zoo". Akcja programu rozgrywa się w podziemiach Sejmu, w których otwarto salon gier. W pierwszym odcinku poznajemy bohaterów Saloonu. Olek, do złudzenia przypominający prezydenta K., zakłada saloon i zatrudnia niezbędny personel. Barmanem zostaje Leszek przekręciarz, kelnerką wokalistka Edzia, a księgowym Jurek H. W sfinansowaniu przedsięwzięcia uczestniczył tajemniczy doktor Kluczyk. Olek, w zamian za pomoc w wygraniu przetargu, zobowiązuje się do kupowania alkoholu wyłącznie od doktora K. Od samego początku bar chcą przejąć Bracia K. oraz wysoki Roman o niskim głosie. Projekt nieomal kończy się nieoczekiwaną katastrofą. ""

 

Zobaczymy ocenimy

#####

makko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kto produkuje salon?? Czytałem już o tym gdzieś, ale pomyślałem sobie, ze żadne znane mi polskie studio się pod tym nie podpisało, więc pewnie wyjdzie kicha jak zawsze :) Miło by było, gdyby nie wyszło jak zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... skoro jednak robi to VM to może coś ciekawego z tego wyniknie - bałem się, że za produkcje zabiorą się jacyś ludzie, którzy o 3d nie mają kompletnego pojęcia (życie pokazywało, że i takie rzeczy się zdarzają). A jak już jesteśmy przy VM, to jestem ciekawy kiedy wreszcie wypuszczą KiK. Traitor - mógłbyś przemycić jakieś info na jakim etapie są prace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ogolnie salon jako forma calosci sie nawet podoba. Texty sa smieszne, akcja podobnie. Jezeli chodzi o kwestje techniczne, to ciezko niezauwazyc np wchodzacych rąk w stol, czy innych niedociagniec, ale przy tempie robienia jakie bylo zalozone (tydzien/max dwa) na jeden odcinek no to i tak moim zdaniem kawal wykonanej roboty.

 

Ja bylem odpowiedzialny za projekt/wykonsastwo czolowki, oraz wnetrza salonu.

 

Kajko:) Widzisz, duzo Ci nie powiem, gdyz zwolnilem sie w pazdzierniku (teraz w wawie mieszkam:) i nie mam raczej kontaktu z projektem. Mysle, jednak, ze na poczatku roku powinien sie juz ukazac gdyz jak odchodzilem byl juz w sumie prawie prawie zrobiony. Prawde mowiac tez chetnie bym sobie ogladnal finalna wersje.:)

 

ps. 1go stycznia bedzie jeszcze szopka noworoczna. 40min. Tez chetnie ja obejrze, gdyz to juz w sumie nowa ekipa robila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(tydzien/max dwa) na jeden odcinek 12 minutowy przy 2 osobach (potem jednej)

 

!!!

OMG

 

To naprawde spartańskie warunki. Bugi były nieuniknione przy takim deadline...

Wnętrze saloonu troche pokrzywione. Widać, że to Twoja robota Traitor :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności