Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi a8 quattro


Eden-3d

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!

Auto świetne, ale brakuje mu duuuużo…możliwe, że nie jesteś tak zboczony by dokładnie przeanalizować to auto, ale naprawdę brakuje mu sporo, to auto za ponad 600 000 zł!! Zagłówki audi takich nie produkuje, wygląda jak zwykła linia extrudowana, dole Ne reflektory z reguły wszyscy olewają nie wiem, czemu jest to sporym błędem, plastiki (materiał ma wiele do życzenia wygląda jak plastik zdjęty za matiza, audi siedzi ciut niżej, deska za mała i to sporo, lusterka wiszą, szpary w nie których miejscach za duże itp. Nie dociągnięcia tego typu aut nie robi się w pośpiechu jest warte szacunku wiec poświęć mu troszkę czasu więcej!! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

ja nie jestem raczej automaniakiem ,ale napewno totalnym maniakiem grafiki 3d ,co do mojego audi to masz racje wnetrze robilem na szybko ,ale z swiatlami walcze i jakos nie wychodzi musial bym wiedziec dokladnie jak zbudowane sa te komory ,mam niby zdiecia z zoomem na swiatla przednie ale to za malo ,czy jest ktos kto ma lub wie gdzie mozna znalesc jakies dane na temat tych reflektorow byl bym bardzoo wdzieczny , chce jak najlepiej zrobic to audi no i dzieki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm zgapiłem ten watek jakoś - a lubie to jeździdełko szczegulnie z małym napisem 4.2

 

Co do pracy gratuluje całkiem ładnie ale mam kilka zastrzezeń:

1 mapa odbić kiepsko szczególnie na szybie z przodu

2 martwe halogeny kompletnie

3 opony - materiał

4 lusterka mają dziki kształt jakiś

5 za małe samplowani i giną ci rowki to tu to tam

6 fotele :/

7 wycieraczki :|

8 brak mojego ulubionego napisu ;)

9 górne lepsze dolne coś mi nie lezy w studio nie pachnie nigdy wschodzącym słońcem

To tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touchthis masz coś do leworęcznych???!!!:) Pokazałeś światła, które cały czas się zmieniają nie wiem czy wiesz, ale jest ponad 10 wersji świateł nie wspomnę o soczewkach, które sobie wybierasz za odpowiednią dopłata, te auto cały czas podawane jest liftingowi, więc nie wiemy, jakie dokładnie podkłady masz kolega, na których bazuje (modeluje), ja proponowałbym zajrzeć na allegro do części samochodowych tam są dokładne zbliżenia na poszczególne części na pewno na światła, które są chodliwe!!! I popraw tą deskę i fotele, pozdrawiam i życzę wytrwałości, bo gra warta świeczki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touchthis masz coś do leworęcznych???!!!:) Pokazałeś światła, które cały czas się zmieniają nie wiem czy wiesz, ale jest ponad 10 wersji świateł nie wspomnę o soczewkach, które sobie wybierasz za odpowiednią dopłata, te auto cały czas podawane jest liftingowi, więc nie wiemy, jakie dokładnie podkłady masz kolega, na których bazuje (modeluje), ja proponowałbym zajrzeć na allegro do części samochodowych tam są dokładne zbliżenia na poszczególne części na pewno na światła, które są chodliwe!!! I popraw tą deskę i fotele, pozdrawiam i życzę wytrwałości, bo gra warta świeczki!!

 

Ja tylko oceniam jego pracę, możesz olać totalnie to co mówie. Nie mam nic do leworęcznych bo niby i dlaczego, co za różnica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności