Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Honda S2000 -> Sikham VS Loozack


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 500
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hurra, forum znowu działa [jupi]

po przerwie zamieszczam małe conieco, mam nadzieję, że wam się spodoba :) ale nie żałujcie krytyki, chce znać wszystkie błędy :]

 

h1.jpg h2.jpg

 

jeżeli chcecie zobaczyć więcej to kliknijcie na miniaturki :) musiałem tak zrobić bo rendery są w formacie bmp (jpg nawet na minimalnej kompresji wszystko chrzanił :]) a więc nie dałoby rady ich tu normalnie zamieścić... ale spoko, pliki są spakowane Winrarem, więc zajmują po ~160kb każdy :)

trzymajcie się [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał! Napisał! [jupi]

dzięki Batou [piwo] od jutra zabieram się za pierdoły (klamki, itp.) a więc kolejny update wkrótce :)

a i jeszcze jedno... czy wolicie, żebym umieszczał miniaturki i linki do obrazków bardzo wysokiej jakości (tak jak to zrobiłem wyżej) czy od razu wklejać JotPeGi ale za to średniej jakości ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż Phantom, za kapcie wezmę się jutro :) ale narazie zapomnij o OZach czy BBSach, teraz robię wersję \"standard\" :] tuning będzie, ale później [cfaniak]

Batou, masz rację bo ramka jest krzywa jak cholera :D ale za nią się wezmę pod koniec :) a co do wolnego wgrywania to chyba przez to, że ten jpg ma ok.150kb...

dzięki za komentarze, jednak ktoś tu czasem zagląda [piwo]

P.S. Sikham, pochwal się wnętrzem... Hondy oczywiście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim wnetrzem sie niepochwale :]

a Hondy to w swoim czasie narazie głaskam moje 2 Nissany :)

 

a co do twojego modelu co mam powiedzieć ..

...

 

śliczny :]

ale jeszcze ruski rok zanim go skończysz

 

topic zmienił sie w miejsce do spotkań tylko szkoda że gada z 5 ludzi

reszta pewnie ma to w d4 :) ale co tam

spiesz sie powoli i papa :] but I\'ll back soon :]:]:]

czekam na twoje wnetrze :]:]:]

 

no i coś dla Triple X :]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhahaha, Hac kurna, nie ma to jak szczerość, naprawdę :D bo jak się ciągle dostaje posty w stylu \"świetny model\" mimo że błedów w nim od zaje... to niby z jednej strony jest miło :) ale z drugiej to brak motywacji, więc czekam na krytykę, ale piszcie dokładnie co jest nie tak, no bo chyba cała felga nie jest do du... co ?? zwłaszcza, że jeszcze jest nieskończona :] brakuje jeszcze spawów (thx Sikham, już chciałem ich nie robić :)), śrub i porządnego materiału, a co do ostatniego to przydałaby mi się pomoc :) trzymta się, jutro postaram się jeszcze coś dorobić [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga jest bardzo dobra. úadna i prosta. Materia│ jak na razie ciŕ┐ko oceniŠ. Wygl▒da dobrze, ale minusy wyjd▒ (o ile s▒), kiedy dodasz jakie otoczenie.

PS. Po co robiŠ spawy? Przecie┐ i tak nie bŕdzie ich widaŠ [hmmm] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzielam zdanie Batou...

rozumiem ze taka felga istnieje? :) jezeli tak to nie mam pytan, jezeli nie to osobiscie nie jestem przekonany do tego \"zgiecia\" na szprychach

hehe jezeli chodzi o czas to troszke dlugo ci to idzie :)

(time is not important, only life is important :) (cyt.) )

 

 

sikham - chetnie zobacze tez twoje updaty

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było to zamieszczam zdjęcie oryginału :)

 

oz.jpg

 

a niedługo update ze śrubkami, super co ?? [lol2] takie już to moje tempo, ale na usprawiedliwienie przypomnę, że to przecież mój drugi model w 3ds Max, a w życiu piąty (wcześniej 3 auta w ZModeler :)), więc nie oczekujcie po mnie zbyt wiele, a już zwłaszcza jeżeli chodzi o prędkość :D trzymta się [piwo]

P.S. kto wie jak zrobić materiał felgi silver metallic ?? [pomocy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szerokosc wydaje sie byc ok, nie wiem jak bardzo bedzie ona widoczna ale jezeli bardzo to poglebilbym srodkowe rowki bieznika, i nie wiem czy nie jest za szeroki ten pasek posrodku:) ale ja sie na oponach nie znam :)

poza tym kolko mi sie podoba, czekam na wersje z materialami...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też mi się wydaje, że co¶ za szerokie jest to po¶rodku, ale pogłębiać bieżnika już mi się nie chce :) wła¶ciwie to jak patrzę na ten bieżnik to się zastanawiam, jak on niby ma odprowadzać wodę :D ale co tam, to moja pierwsza opona i wzorowałem się na tej ze strony www.suurland.com :) jeszcze tylko tarcza hamulcowa, wentylek i... materiały :( ehh, no to siup [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziŕki za komentarze [piwo] za Ârodek siŕ narazie nie biorŕ, bo jeszcze karoserii nie sko˝czy│em :P a tak w ogˇle to dziwiŕ siŕ, ┐e nikt mi nie zwrˇci│ uwagi na to, ┐e obrŕcz ko│a jest kanciasta (meshsmooth x2), ale to znaczy, ┐e to siŕ tak nie rzuca w oczy... i ca│e szczŕÂcie, bo teraz ca│e ko│o ma ok. 30000 face\'ˇw a wczeÂniej by│o 80000 !! czyli dziŕki temu oszczŕdzi│em 200000 face\'ˇw (50000 x 4 jakby kto nie wiedzia│ :P) mam nadziejŕ, ┐e ca│y model zamknie siŕ w granicy 600000 face\'ˇw bo marzy mi siŕ animka, ale nie wiem czy mˇj komputer to poci▒gnie :| trzymajta siŕ [piwo]

 

Sikham, jak nie masz czasu, zamiast spijaŠ nalewki po szkole to rˇb Honde ;) ehh, stare czasy mi siŕ przypomnia│y :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model po prostu sliczny, nie da sie przyczepic do modellingu bo jest po prostu perfekcyjny. Ja nigdy nie poszedlbym az w takie detale jak np. wnetrze felgi itp. Ciekaw jestem ile ci sie bedzie liczyc ten model w wersji finalnej w jakims GI rendererze i wspolczuje z gory.....ale oplaci sie poczekac pewnie ;-))

 

greetz

czaps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Czaps :) powiem tylko, że samo kółko ma ok. 30000 face\'ów i też się boje ile będzie tego na końcu :D a renderuje w Brazilu... a co do perfekcyjnego modellingu to przesadzasz :P Sikham ci powie [lol2] [piwo]

P.S. sorki za rzadkie updaty ale ostatnio ciężko u mnie z czasem :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności