Skocz do zawartości

Krótka animacja - ToyCar


mateusz_s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hm.. naprawdę fajne :) podoba mi się ta rozpadająca się kobietka (swoją drogą w jakich softach jest ta animka ? )

jedyne co mi się nie podoba to te wstęgi... jakoś tak nie naturalnie się zachowują.. i te kolory pstrokate... kwestia gustu..

I coś jest jeszcze z tymi jej krokami.. chyba krzywo stawia stopy na tej desce, powinna chodzić na palcach :D ... i do tego dałeś jeszcze taki głośny stukot.. jak by tam na piętach lazła :) ale spoko

Ogólnie robi dobre wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba. Laska idzie naprawdę spoko, jak czytam krytykę ludzi, którzy marudzą, stwierdzam że nie zrobili żadnej animki i nie mają o tym pojęcia.

Wstążki to cloth z reactora? A rozpadająca się laska to Collision Spawn?

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

soft: 3dmax8.0 (trial of course)

czas: jakiś miesiac niecaly, troche sie spieszylem...

render: mental ray, musze powiedziec niezle poradzil sobie z czasteczkami na koncu.

czas render: roznie w zaleznosci od scenki - srednio jedna klatka ok. 2.40 min, niestety ograniczylem MR Motion Blur tylko do krotkich scenek bo z nim jedna klatka to okolo 8.00 min. .. zalezalo mi troche na czasie....

Natomiast przy użyciu Rapid Motion Blur czasem dochodzilo do jakis bledow.

 

wstazki są z reactora. przy rozpadzie na czasteczki nie uzywalem Spawn-a i miedzy czasteczkowych kolizji bo sprzet niechcial wyrabiac za bardzo (za duzo czastek), tylko podstawy ParticleArray.

 

tyla.... pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzalem wlasnie tez Espion, no coz jestem pod wrazeniem:) poruszanie sie postaci moze nie najlepsze i sztywne, ale to cyborgi wiec spoko, a w toycar widac ze nadrobiles zaleglosci z nawiazka z animacja postaci.

w Espion podoba mi sie animacja glow i mimiki, nadrabia braki w animacji postaci:) i to duzo nadrabia bo jest naprawde dobra i szczegolowa.

pewnie poswieciles duzo czasu na animacje mimiki twarzy i glowy.

no i kamerki ladnie pracuja.

 

jak na 6min filmu to kawal naprawde solidnej i dobrej roboty wykonales. w jakims konkursie moze to wystawiales?

bo raczej bym sie zdziwil jakbys nie wystawial.

brawo!:)

 

jaki czas temu robiles Espion?

 

czekam na kolejne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa, to TY :) . No i fajnie . Wyciągnałeś wnioski z poprzedniej produkcji , zrobiłeś nową, lepszą, poprawiając i eliminujac przy tym niedociągnięcia z poprzedniej. Świetnie . ..no to czekam na coś nowego niedługo :)))

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezle niezle, sam bym takiego czegos nie zrobil napewno...

Moim zdaniem mogles tylko zmiejszyc na mozliwie mala Col. Tolerance zeby ta wstazka splywala faktycznie po reku nie po niewiddzialnej grubszej reke:)

Mam pytanko. Ta panienka jak sie stlukla... jak to zrobiles???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezle niezle, sam bym takiego czegos nie zrobil napewno...

Moim zdaniem mogles tylko zmiejszyc na mozliwie mala Col. Tolerance zeby ta wstazka splywala faktycznie po reku nie po niewiddzialnej grubszej reke:)

Mam pytanko. Ta panienka jak sie stlukla... jak to zrobiles???

 

 

dosc prosty efekt... uzylem PArray, jako emitter ustawilem panienke (model progresywny low poly), dalem ok. 2000 czasteczek, pare ustawien, obiekty to kulki, deflectory, grawitacja i w sumie tyle, mozna by to jakos usprawnic jeszcze np. poprzez miedzyczasteczkwe kolizje pewnie lepiej by wygladalo ale sie piekielnie dlugi mi liczylo wiec dalem spokoj.... i tyla....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jaj ma tylko takie pytanko hyhy troche dziwne jak zrobic zeby mi renderowalo caly filmik ?? daa sie to jakos automatycznie ustawic czy cos bo tak recznie klatka po klatce to raczej predzej kompa zniszcze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności