Skocz do zawartości

Teczka 2D: Buty


Pablonardo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajne rysunki, projekty tez. Operujesz plynnie kreska przez to projekty sa czyste i czytelne - bardzo mi sie podobaja. Jesli moge ci cos radzic - nie pisz sam po rysunkach - prawde mowiac nie piszesz zbyt ladnie wiec opisy psuja troche profesjonalny wyglad szkicow. Jak wybierasz czcionke z kompa to nie ta ktora jest na 2 rysunku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maguu chętnie bym ci sklecił takie kamasze ale na składzie mam tylko tektóre i gumolit:p

hehe masz mnie thirdeye;p, tak będe musiał zrobic, bo rzeczywiście mam dysgrafię:p,

mogłem cię wcześnień posłuchać Tomek(MIWT):p

dzięki chłopcy za komentarze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no bajer.. 2 szkic na dobrym poziomie:)...dobrze ze trafnie wybrales czcionke:D...i w podeszwie posluchales mnie co do formy kompozycyjnej:)...very good

...w tym od tylu minimalnie perspektywa sie sypie i te lelemnty idace przez srodek zjezdzaja w prawko zamiast isc w lewo ...ale jest i tak fajnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

Super- «nadzwyczajnie, znakomicie, świetnie; ekstra, niezwykle»

:D az chcialoby sie ponosic takie buciorki ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze..świetnie rysujesz, concepty butów wypasione...tylko szkoda że nie samochody...;) bo masz naprawde świetną kreske i pomysły.

 

hehe mam prośbe...jak ci sie bedzie chcialo to narysuj jakieś auto dla mnie i dla miwta, ok? co ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za to co siętam wyprawia na górze z tymi jpgami, ale są dwa rysunki raz jeden:/

Miwt racja jest po twojej stronie:p

Caspik dzięki, ale bez przesady:p

Dino dzięki:) wiesz co, przez MIWTa mam jakąs barierę w sobie przed autami, ale jeśli tak ładnie prosisz to się z tym zmierze:p oj się będzie działo:D:D

Jonasz_Rea dzięki:) jak ktoś nie ma bzika na jakimś pukncie to jest naprawdę ubogi:)

 

Ostatnio pokusiłem się o pokolorowanie jednego bucisza wyszło jak wyszło, tak jak już mi powiedział jeden kolega jest bardzo sztywne, popieram. Ale to początki więc licze że sie poprawi:p

 

Soft: Alias SketchBook

tripodsmuga3jw3zd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedziałem tak zrobiłem oto moje pierwsze autko narysowane go końca:) Muszę przyznać ze się nad nim trochę męczyłem. Efekt jaki jest każdy widzi:/ Chciałęm zrobić jakieś małe miejskie autko, pomysł nie jest dłużej przemyślany bo wiedziałem że i tak nie dam rady narysować autka tak jakbym chciał:p Ale przyznać muszę że choć efekt jest marny to satysfakcja z tworzenia jest!:D

 

firstcarperspective6si.jpg

 

firstcar3jf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe:D...zaszalales...z perspektywy niestety nie wyszedl za dobrze..glownie swiatla krzywo no i te kola mmmm:d...bardzo dobrze na tym projekcie widac ze sie tym ewidentnie nie zajmujesz....bo popelniasz duzo bledow ktorej ja miesiacami staralem sie pozbyc:p....no i na koniec najwazniejsze proporcje...miejskie autko rozumiem...ale to ma rozstaw blizszy niz smart:D...imo najlepsza jest linia auta w bocznym rzucie ...gdyby kola byly bardziej rozstawione i zdecydowanie mniejsze ...to projekcik by zdecydowanie lepiej wizualnie wygladal...ale jak na pierwszy i tak nie jest zle...przypomnij sobie moje:D:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol ;D hehe no co tu dużo mówić jak juz prawie wszystko zostalo powiedziane...ale podoba mi sie motyw z tym wytloczeniem na boku auta, ciekawe rozwiązanie ;D jak zwykle fajna kreska...

 

a teraz mam pytanie z wrażeń związanych z rysowaniem autek? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dynamizn dynamizn to to czego mi tu najabrdziej brakuje..no i ten gruby brush ktorym obejezdzales...hmm tez mozna by to cienszym zdecydowanie lepiej zrobic imo...co do planszy jak na 1 raz ok choc przydaly by sie jakies napisy i cos co by uromaicilo trochr...od czegos trzeba zaczynac:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz: thx:)

WWW: dzięki dzięki. Masz racje dutki do kościoła to raczej nie są:p

Maceo: Jasne że miałęm ochote zrobienia, ale możliwości mam jak narazie marne ( co najwyżej plastelinka:p)

miwt: dzieki za radę. No planasz nudna z deczka, ale co tu dużo mówić pierwsza w moim życiu więc bałęm się spaprać:/ i wyszła strasznie wylizana:p

złe dobrego początki:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucma butki po dłuższej przerwie w rysowaniu, więc trochę wyszedłęm z formy:/:p

Na przodzie butków jest język który zasłania sznurowadła, mocowany jest do buta na zasadzie przesówki w nim umocowanej. Co powiecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 1 szkicu ci juz mowilem co mi nie lezy wiec nie bede sie powtarzal a co do drugiego to dobrze ze kombinujesz z zamknieciem za pomoca plamy kompozycji...butek tez malolwany nie najgorzej po za tylem i wejsciem na noge...juz lepiej zamalowuj takie miejsca calkiem albo markerami albo nie uzywaj tak widocznie olowka bo to nie pasuje teraz do reszty rysunku..no ale co najbardziej mi sie rzuca w oczeta to bledy w perspektywie ktorych jest dosc duzo:p

pozwolilem sobie poprawic co mi nie pasi:p...nie bij...nadal jest troche krzywy bo wykrzywiles go glownie od gory w miejscu gdzie sie wklada noge...:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności