Skocz do zawartości

Deep Forrest


Chindoos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie ma co komentować. Narysuj kilka rzeczy, które jako pierwsze rysuje się przy nauce (bryły, kreski, perspektywa). Wtedy otrzymasz od kilku osób komentarze co źle, a co dobrze zrobiłeś i co powinieneś, a czego nie. Aha. I jeśli zabierasz się za rysowanie czegokolwiek pooglądaj to coś wcześniej, jak wygląda (tu np. drzewa i cała reszta). Chyba, że zależy ci na komentach typu: no, całkiem fajne.

Obrazek pod każdym względem zepsuty, a prace 3d ciekawe (choc się nie znam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kilka uwag, mam nadzieję że, przypomnisz sobie przy innych pracach

 

1. po co te bajer-brokat-trzyde-pędzelki? jak malujesz ołówkiem czy farbami to też dosypujesz? ja używam tylko dwóch pędzli w photoshopie/gimpie - miękkiego i twardego

 

2. nie przemyślałeś kompozycji, ziom! co robi to ciemne drzewo w centrum?

 

3. grzybki po lewej - gdzie ci się tak spieszy, że musiałeś zrobić je jako żółte plamy?

 

4. czemu tu są kontury????

 

5. sowa ma zero detali, chociaż jest głównym elementem (y no dobra, racja, posypka miała je zastąpić)

 

6. posiedź nad jedną pracą przynajmniej kilka dni, zacznij od ogólnych "plam", potem pędzlem o małym rozmiarze rób detale *tam gdzie są potrzebne* i zadbaj o klimat

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, jemu potrzeba wsparcia, nie pamietacie jak to bylo jak byliscie mlodzi i nic nie potrafiliscie, i was jechali? :D to boli ;>

 

wiec: CWICZ CWICZ, i zacznij od szkicow, pozniej pobaw sie kolorami :-)

rysuj ile mozesz, i kiedys zacznie wychodzic :-) i nie przejmuj sie niepowodzeniami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, czyli powinienem go chwalić, tylko po to, żeby stanął w rozwoju albo się cofał. żeby trwał w wierze, że takie rysunki są extra i nad niczym nie musi już pracować. żeby dalej rysował jak teraz, nie widział błędów pracy. byle tylko miał... tia... chęci. i był w doskonałej sytuacji moralnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wspierania i klepania to jest rodzina i przyjaciele:> Nie jestem zwolennikiem czepiania sie kazdej pierdoly i dopatrywania bledow kiedy nie ma to sensu, tak samo nie jestem zwolennikiem glaskania po glowie. O tym bylo na forum nie raz i nie dwa. Jeden zalamie sie bo mu ktos napisal ze slabe a inny wezmie sie do roboty i zalecam to drugie rozwiazanie a nie placz i obrazanie sie.

 

(wiem ze jakos w moich ostatnich postach wychodze na forumowego skurwysyna, nie poprawia mi humoru pisanie komus ze zrobil cos cienkiego gdyby ktos sie pytal)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no na przyjacielski gest kazdego stac, trzeba tylko chciec ;P i nie mowie to o chwaleniu, wiem ze wszystkich korci zeby powytykac wszystkie bledy itp. ale trzeba sie zachamowac z niektorymi komentarzami, a co do twoich rad avenger nic nie mam. nawet przeciwnie sa jak na miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ja nie mogłem się poHamować żeby nie skomentować Twojego błędu w wyrazie "zachamować" - pisze się przez samo h od słowa hamować. ;)

 

Co do pracy - za dużo cukierkowania/efekciarstwa a za mało logiki. Czy to miały być drzewa czy co? Ani realizm ani abstrakcja. Ćwicz bo jak mawia pewnien Irlandczyk na TV regionalnej "każdy umie malować". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho to pogarszaja tylko sytuacje teksty ze nie jest zle kiedy ewidentnie jest. Wiesz czasem jak sie na cos patrzy to nie ma sensu rozpisywac sie co konkretnie jest zle, ze kompozycja srycja etc. i w tym przypadku tak jest bo to poprostu obrazek slaby pod kazdym wzgledem i jedyne co mozna -sensownego- doradzic to wrocic do podstaw a nie jarac sie narzedziem jakim jest tablet. Bez zahamowan to by byl tekst "zajmij sie szydelkowaniem".

Mnie poprostu dziwi ze ludzie zabieraja sie za tablet bez podstawowego opanowania chociazby olowka. Troche to jak proba prowadzenia motoru nie potrafiac zasowac na trojkolowym rowerku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności