Skocz do zawartości

Piękna i bestia "Final cut"


Rekomendowane odpowiedzi

Sztylet lub nóż który ma ta panna powinien byc moim zdaniem bardziej w starym stylu (cos jak kindżał doktora Plamy). Bo teraz mi przypomina typ "ala Rambo" (chodzi o piłke do ciecia z drugiej strony ostrza - niezbędnik każdego komandosa) :)

PS POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ładne rysunki, ciekawy pomysł, żywa kolorystyka. Bardzo miło się patrzy na Twoją pracę. Ujęcie też jest niecodzienne. Co do nóg... nie wydaje mi się żeby były źle pociągnięte, raczej brak im "oparcia" ;)

Pozdawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie pozbedziesz koleczka to bedzie pusto. Zamien to na jakis wisiorek. Nie pasuje mi w tej pracy tylko glowa tego stwora... czemu wyglada jak Alf ? :P

 

 

Na skore sprobowalbym tez wrzucic jakies mikro-kropki, zeby nadac jej faktury. Skora przeciez nie jest idealnie gladka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, będę teraz kombinować nad teksturą skóry, zeby nie była płaska. Chociaż jeszcze w życiu tego nie robiłam (jak połowy rzeczy tutaj xD ) - może być ciekawe. Dzięki za sugestię.

Mam pomysł na tło sporo odmienny od założenia z początku i wydaje mi się, że lepszy. Zobaczymy.

No i eh eh, jaki Alf! Alf był kudłaty ;)

Poważnie twarz potworka w pierwszej wersji wzorowana była na maskach karnawałowych - długonosych, zdobionych, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze to tylko pochopna decyzja, ktora zmienisz... Taki ladny obrazek i takie malo ciekawe tlo ? Widac ze robione "na szybko" :/

 

Radze popracowac, bo jest szansa stanac na podium - szkoda by bylo jej nie wykorzystac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu inwestować w seryjne produkty - od jesieni robię grafiki pod szyldem pór roku, jak narazie nie ma ani 1 :| Chciałabym, bardzo, ale może na emeryturze, albo jak ktoś to ode mnie zamówi -_-

 

Jonasz - liczy się, że jest lepiej :D Jeszcze postaram się do nich wrócić, pomęczyć troszkę, ale nie chcę znów przesadzic.

 

Dzięki za uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna panienka, fajne przedstawienie ducha, nieba tez sie piknie prezentuje, ale brakuje tu czegos.. idzie sobie panienka kierowana przez ducha.. no wlasnie, ale gdzie idzie? nawet nie wiadomo gdzie jest :)

Przydaloby sie troszke rozbudowac to troszke... mylslaem ze moze za panienka bedzie lustro w ktorej bedzie obicie ofiary, ale, w koncu to Twoja pracka :)

 

Ogolnie mnie sie podoba, bo wykonanie fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie dopieszczona praca, ciekawa komiksowa kreska, sympatyczne kolory.

Nierozumiem ramki i napisów, gdyby ich brakowało kompozycja poprostu nie istniałaby bo jak dla mnie to są dwa rysunki piekne niebo i postacie dwie, nie statnowią spójnej całości, szkoda też połamanych nóg kobiety, ja rozumiem że baletnice są bardziej elastyczne, ale do pewnych granic ;) Myślę że bardzie spójnie byłoby gdybyś zamknęła kadr przy napisie final cut, to scaliłoby te dwa obrazki.

Niemniej jest to kawałek dobrej roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracka bardzo ładna, odbiegająca stylem od innych, co bardzo cieszy oko.

Myślę, że zawiniła tutaj kompozycja.... :(

czekam na następne :)

 

 

edit. belus napisal ze nominacji nie ma, Jonasz, ze jednak zostala przynana, mam nadzieje ze Jonasz ma racje bo pracka jak najbardziej na to zasluguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razor - a jakieś sugestie co do kompozycji? W sumie jest jeszcze trochę czasu, moge popróbować :)

 

Mitth - bardzo lubię tą piosenkę, ale tutaj zadziałało moje skojarzenie tematu pracy ze znaczeniem "the final cut". Nie był to jakiś szczególny zabieg naiązujący do Pinków. Po porstu pasowało - desperatka nożem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chba nie mialem jeszcze okazji wypowiedziec sie w tym watku, ogolnie chialbym pochwalic autorke za batrdzo ciekawa i wyrazista ptrace. Obrazek wykonany w bardzo czystym i interesujacym stylu, mimo wszytko ze ja sam raczej nie lubie stosowac takiego czystego stylu, to Twoj obrazek bardzo mi sie podoba i bardzo mu taki wlasnie styl pasuje: ], ciekawy kadr i spojna kolorystyka, hehem jednym slowem bardzo udane dzielo: ], pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja :D

Spojrzałem ostatnio na twoją pracę, i wiesz co bym poprawił? Chmurki, troszkę mnie drażnią kontury, są one do siebie zapodobne.

A może jeszcze jakaś głębia by Ci pomogła. Użyj blura, poeksperymentuj.

Dam Ci tutoriala do chmurek, znasz może ten:

http://www.n-sane.net/tutorials/fluffy_realistic_clouds/index.php

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonasz, powiem ci, ze ja w tym momencie już pasuje, bo nie mam czasu i generalnie szans na podium, więc ruszać tej pracy już nie będę :) Może następnym razem i obiecuje, ze wtedy przyłożę się bardziej do chmur lub nie będę sobie stawiać tak wysokich wymagań do moich skromnych umiejętności.

Poobserwuje jak wam idzie :) Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności