Skocz do zawartości

Obiekt 3D: katany


Rekomendowane odpowiedzi

katana19tc.jpg

 

 

 

jest to moj pierwszy obiekt a w zasadzie kilka obiektow, stworzonych 3dsmax'sie a zajmuje sie ta tematyka od jakichs 2 tygodni:] katana sklada sie z ze splaszczonych cylindrow na koncu ktorych zastosowalem modyfikator bevel, a ostrze stworzylem za pomoca spline'ow i surface'a a nastepnie zmienilem id samego ostrza i dalem multi material.. chyba tak to sie zwie :] powtarzam jest to pierwsza nie abstrakcyjna rzecz ktora stworzylem ale krytyka jest mile widziana.. a bedzie tego troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak poprzednicy pierwsza co to wcale materialy sie nie rzucaja ale kadr....jest naprawde kiepski...zrob jakis inny i najlepiej umiesc a no i troszke materialy wypadalo by podrasowac bo nie sa za dobre...powodzenia zycze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się lekko wetnę.

 

Jak na 2 tygodnie to myślę, że bardzo dobrze :).

 

Jednak przy ogólnym rozrachunku to średniawo. Nie dość, że to nie jest katana (katana jak widać ma ostrze zagięte), to jest to jakiś rodzaj Ninja-to bardziej. Dwa, że pochwa jest strasznie odblaskowa, sugeruje ze to metal, więc bylaby strasznie ciężka, no ale to mały szczegół ;). Zmien teksture na bambus albo drewno i zobaczysz, że będzie zupełnie inaczej wyglądało ;D.

 

Keep it up, katany uwielbiam, więc będę ciebie obserwował :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano stanowczo powodzenia, moze spróbuj jeszcze dodać hamon i wszelkie ine ważne elementy..też ostatnio sobie jakąś katankę dłubałem, jak coś wyjdzie to może wrzucę :)

 

pozdro i powodzenia, I'll be watchin you..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili bawie sie nowym mieczykiem.. juz bardziej katano'podobnym lecz ucze sie jeszcze oswietlenia no i rendera.. nie wiem za bardzo czym to oswietlic.. mapa HDRi? w kazdym razie jak juz uda mi sie to jakotako oswietlic to dorobie caly "zestaw" do katany :]

katana23lz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności