Skocz do zawartości

Nano-Tech (Swietlik)


Swietlik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

:mad::mad::mad::mad::mad::mad:vzdenerwowany]vzdenerwowany]vzdenerwowany]vzdenerwowany]vzdenerwowany]vzdenerwowany][killer][killer][killer][killer][killer][killer][killer][killer][killer][killer][killer][killer][killer]

JAK ZREPEROWAĆ ZEPSUTĄ SCENĘ JEB.........., PIERD............. KOMPUTER I MAX TEŻ[killer][killer][killer]

 

MC-Maxim - faknie mi \"WYCHODZIŁA\" ta scenka (dla uściślenia)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisy to wyextrudowany text i pełnią rolę dopełnienia nieotexturowanej scenki. Chyba że pod koniec wyjdą ładniej od texturki.....zobaczymy.

A przy okazji kolejny update, niezwracajcie uwagi na \"niekontrolowane błędy\", ide spać jutro je poprawie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ci idzie:):):):):):):):)

 

Brazil ma to do siebie że wygładza powierzchnie przy dużym aa i gi. To albo robi że jest cos ładne albo nie widać w czymś zakrzywienia powierzchni lub kontury zanikaja u ciebie akórat jest to pierwsze:) i dam głowe sobie uciąć że jak bys wyrenderował w scanline to by z lekka inaczej wyglądało(chyba):D

 

 

pozdro

KAIN

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietlik zaczyna cieszyć oko i to dopracowanie modelingu [spox] jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej he Trzymaj się i pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o ale zaje... praca !!

mam kilka pytan jak zrobiles te wszystkie linie, wklesniecia i wogule czy to bolemanem (chyba inaczej sie pisze ale nie wiem jak) wszystko to jedna bryla czy sklada sie to z kilklu bryl jezeli tak to ilu ?? no chyba wiecej pytan juz nie mam pozdrawiam i zycze powodzenia :) [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modelunek piekny - szanuje ludzi, ktorzy maja taka wyobraznie jak Ty. Mi pomieszcznia wogole nie wychodza. Mam zastrzezenie tylko do kolorystki. Te sciany sa za cieple!!! Swiatlo jarzyniowki inaczej by oswietlilo to pomieszczenie. Dlatego juz bardziej podoba mi sie ten niebieski screen od tego oteksturowanego. Idealem pewnie bylaby kolorystyczna wypadkowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx

Ale sam tego nie wymyśliłem, po prostu nie podałem linka do arta

 

feng-zhu-5b.jpg

 

A co do kolorystyki i oświetlenia to tylko testy i moge wrzucać rendery w jakich kolorkach chcecie, texturki dojdą na sam koniec i wtedy też bede ustawiał dokładnie całe oświetlenie.

 

Genialny pomysł z tym zielonym, mój ulubiony kolor czemu wcześniej na to nie wpadłem, dzięki Skilo oby więcej takich trafnych porad.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności