Skocz do zawartości

Obiekt 3D: LoL


Mati_666

Rekomendowane odpowiedzi

Że tak to ujme LOL

renderowało mi sie to 9h 20m poczym mama zapisała to i wyłączyła kompa. LOL

komp: P4 1.8Ghz, DDR 785 266, Karta GeForce 5200Fx 128Mb 128bit. a i jeszcze jedno płyta główna złom jakich mało. ma 4x AGP a karta 8.

Wiem ze słaby ale jak narazie funduszy nie ma.

 

Ps: skompresowałem to w paincie bo za duzo zajmowało:)

 

PS2: Wiem ze to jest nic w porównaniu do tego co Wy robicie ale ja sie dopiero ucze.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tweety --> Dokładnie :P

Vorek --> Chciałem zrobic sopelki i cos w środku tego z tego samego materiału ale to... i zrobic to w mentalu, ale zwatpiłem zdeka. Dokończe to tzn. sopelki sie postaram zrobic bo nie wiem jak mi wyjdą bo na render nie chce mi sie tak długo czekac zeby tylko sprawdzic jak wyszlo bo mnie tu @#$%!% i #$&^!$%#... no wiecie rozumiecie:P.

Prosze o jakis komentarz wygląda to jakos czy totalna lipa i zakonczyc ten projekt?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo! Może udostępnij tę scenkę. to sobie ludzie potestują??

Tak się składa że dzisiaj robiłem sobie testa.

Prosta scenka - Scanline + Raytracing. Wyniki

 

ACER C302 - 1,6Ghz + 512 RAM-u wynik: 3min 25sek

Atchlon 1Ghz + 768 RAM-u wynik 9 min

 

Co tak właściwie wpływa na szybkość rendera?? Bo tak na chłopski rozym to na Atchlonie powinno by sire to renderować tak z 5 minut a nie 9 ?????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam maxa 7.a o do renderu to wydaje mi sie ze to ten materiał. i jakos dziwnie to mi kompa wykorzystuje. bo procek jest na 100% a ram tylko 540 (ogólnie "po naciśnięciu Alt+Ctrl+Del w win 2000:P) jutro udostępnie scenke bo narazie nie jestem w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły wątek :) nie wiem co tu oceniać.. ale pozdro dla mamy :) że wogóle wiedziała jak zapisać... respekt :) (bo moja mamusia to nawet by nie wiedziała który guzik w obudowie do tego służy ;) i za to ją kocham :) )

co do długości renderu... hm. hyba coś serio namotałeś w materiałach... fallof w fallofie fallofa..i w każdym raytrace i te sprawy... no nie wiem.. ale daj to w *.3ds i *.max (dla maxiarzy.. ) zeby sprawdzić ten fenomen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie mama zapisała bo jej wczesniej zrobiłem wykład jak to zrobic. no i zdała na 4 bo miała dopiero zapisac jak sie skończy renderowac a nie wczesniej. No ale jest co jest. dzis udostępnie.

 

 

Ps: "Mamuśka dziękuje za rzyczenia i poleca sie na przyszłośc" --> tak mi kazałą napisać:D

..Aha ... i tez pozdrawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak sama kostka lodu renderuje sie od 6 do 8 minut tak jak mówiłem. Nie wiem czemu bo sie na tym nie znam. A czy możliwe jest to, ze przy zapisywaniu materiału moglo cos sie z nim stac???, pozmieniac sie samo w opcjach ze tyle sie renderuje??

 

Projekt --> http://bum.one.pl/~mati/Kostka.max

 

Eden-3d --> chodzi Ci o jakis standardowy kolorek co max sobie sam wrzuca? jak tak bez światła 2 sekundy.

 

Ps: jak zrobic materiał srebra?? bez v-ray. prosze o pomoc (prosze tez o szczegółowy opis bo jestem Noooobem) Srebro juz sobie zrobiłem.

 

Zawieszam ten projekt bo nie mam juz do tego cierpliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności