Skocz do zawartości

"Stand still" - animacja klasyczna


DaveBorck

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moja animacja stworzona na potrzeby pracowni animacji klasycznej prof Jacka Adamczaka na poznańskim ASP na zaliczenie.

 

W pracowni klasycznej jestem dopiero drugie półrocze więc nie spodziewajcie się wypasów...

 

Rysowane na tablecie, wiem że to żenada ale co mam poradzić jak nadgodzin w ostatnim miesiącu było prawie tyle samo co nomalnej pracy:/

Ale z drugiej strony dało wrażenie jakiegoś drzeworytu czy cuś.

 

Miłego oglądania.

 

Intel Indeo 5

10,7 Mb

do ściągnięcia tu:

"Stand still"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no zajefane !

Cudeńko, troszke się musiałeś napracowac ;]

 

FANTOmas też chce [Athlon64 4800 + Dual Core (kręcony, chłodzenie WC), Ge-force 7800 GT Gainward (kręcona), 2 GB RAM 4x512 2x Dual (też kręcone), niedługo nowe RAMY ] takiego kompa :d - tylko po co ci az taki...

w F.e.A.rze musisz mieć chyba ze 120klatek na 1600x1200+antyalias ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za bardzo pozytywne opinie, pracy było trochę ale jak się podoba , to chyba bylo warto:)

 

Zapomniałem dodać, animacja miała nieprzekraczalny limit 10 sekund. Jak widać i tak się mocno nie zmieściłem ;)

Wszystkie animacje jakie robiłem do tej pory do pracowni miały limity czasowe. Chodzi o to, że jak ktoś będzie potem robił reklamę, czy cuś, to żeby nie oddał zleceniodawcy za długiej pracy. Bo nikt tego nie przyjmie i jeszcze trzeba będzie przerabiać, no chyba że tak się garnie do dołożenia do czasu emisji.

 

Za rok dyplom magisterski to może coś dłuższego się wyrysuje, wymodeluje, albo nakręci, sie poczeka, się zobaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności