Skocz do zawartości

Mini-Bitwa: Postać 3d


wizz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was. Z tego względu że mam troche wolnego czasu postanawiam założyć taką mini bitwe. Dołączyć może sie każdy, modelować będziemy oczywiście postać a dokładniej samą głowe. Pod koniec oceniany będzie model więc nie ma potrzeby wykonywania texturek chociaż szkoda by było model tak zostawić bez skórki jak sa naprawde dobre materiały do jej wykonania. Czas na wykonanie to około jednego miesiąca.

 

No dobra teraz fotki tej głowy. Cały zbiór jest dostępny pod tym adresem.

 

->http://free-textures.got3d.com/natural/free-character-references/free-character-texture-references-man-1/index.html

 

A tutaj macie juz troche przycięte te fotki (bok i przód).

 

->http://www.mistrz.jawnet.pl/face_side.jpg

->http://www.mistrz.jawnet.pl/face_front.jpg

 

Kto chce sie zapisać niech pisze pod GG:4833118 lub niech da znać tutaj na forum.

 

Lista uczestników mini bitwy:

- wizz

- nielot007

- Gordy

- latarnik

- mkk3a

- --Chris--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zaczynam serię animacji więc wrzucę pierwszą postac która dzisiaj zacząłem.

To tylko zarys tego co chcę a będzie to w pewnym stylu karykatura.

Wszelkie podobieństwa sa przypadkowe ;)

 

Wpiszecie mnie, please.

 

kaczyryj19wf.jpg

 

kaczyryj1s14mx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordy Hm słuchaj myślałem że będziemy modelować postać którą ja juz tam narzuciłem :) no ale dobra możemy zrobić tak że modelujemy głowe jaką chcemy i potem sie wybierze najlepszy modelik :]

 

ps. juz cie dopisuje a poniżej pierwsze siateczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

mialem dac cos jutrto ale zrobilem to dzisiaj :)

narazie sam nosek wsumie taki sobie :) ale na nic wiecej mnie nie stac (malo umiem ehhhh....) aha nie matrzcie na siatke tam gdzie sie usta zaczynaja bo tego nie bedzie (chyba )

wizz--> super ci to wychodzi kurde zazdroszcze umiejetnosci prosciutka siatka... ehhhhhh

ps. przynajmniej cos pokazalem

ps2. robie tego goscia co dal wizz

ps3. nos bedzie jeszcze modyfikowany :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz bedzie jazda :) oczy są dla mnie po prostu koszmarem, że niby jakoś jedna powieka ma zachodzić na drugą i wogóle taki balagan, wiem jak okolice oczu wyglądają a nigdy mi sie nie udaje fajnie ich zrobić, no ale jak juz to zrobie to bedzie tylko z górki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

i znowu malutki update......

wizz-->wiem wiem ;)

teraz postaram sie zrobic oczy (najgorsze co moze byc) i bede poprawial wszystko :D

krzysiek-->wielkie dzieki :D moze niewiedza ze istnieje ten watek (bo w minibiteiw jest) ;P

 

masa rzeczy do poprawienia mam nadzieje ze wyjdzie nie najgorzej

wizz--> a gdzie twoj update dawaj dawaj!!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ruszam z odsieczą :P Poniżej screen, nie jestem jeszcze przekonany do okolic oczu, ta skura powinna chyba bardziej na tą powieke zachodzić no ale co tam najwyżej sie poprawi :) Nielot a w czym ty modelujesz ?

 

he2.jpg

 

ps. Witam latarnika i juz cie dopisuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wiedzialem ze czola sie beda "czepiac" no ale racja racja faluje ale nie bedzie :D

krzysku przylacz sie do bitewki to pocwiczysz :D

przeciez ja tez nie umiem ograniki i tez cwicze

dawaj przylacz sie ;)

witam w gronie latarnika

wizz--> w maxie6,a ty jak dobrze widze modelujesz w lw?? no no widac ze oczka powoli nabieraja krztaltu tak trzymaj!! :D

latarnik-->hehe zajefajne oczy [joke] :D, narazie fajnie, dobrze ze sie przylaczyles.....

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siateczka nie najrówniejsza ale też nie za gęsta :) przymierzam sie juz do wrzucenia całej głowy więc chyba uczynie to jutro bo jeszcz pare drobiazgów chce poprawić :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordy nie pokręciłeś, ja wiem o co chodzi :P Przydało by sie właśnie bo w każdym tutku np. do robienia całej głowy raczej nie przykłada sie większej wagi to tego elementu :) pozatym głowy w tutkach są jakieś takie słabe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chyba sobota no i daje już pełną (prawie) głowe ;) Jak macie jeszcze jakieś uwagi to piszcie, malujcie gdzie są jakieś bugi i jak coś to będe jeszcze poprawiał. Pozdrawiam

 

head.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy z texturami, myślałem żeby wykorzystać zbiór fotek i połaczyć je zeby fajny real uzyskać no i robiłem juz testy i nie powiem żeby to fajnie wyszło :) ( znaczy sie tak texturka sama nie wyszła źle ale z mapowaniem było troche gorzej ) Dla takiego obiektu jakiś pr0 mógłby namalować texturke ręcznie no ale ja narazie aż takiego talentu nie posiadam. Pożyjemy zobaczymy. Czekam na wasze 'apdejty' :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności