Skocz do zawartości

Mini-Bitwa: Postać 3d


wizz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no tak wyglada bo cieni nie widać :P a pozatym ty masz podłoge i tło osobno ? Bo ja se zrobiłem tak jako jedną całośc takie zawinięte :P możesz też tak pokonbinować bo to fajnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot - a nie próbowałeś się bardziej pobawić natężeniem i barwą światła ? Kombinacją chłodnej i ciepłej kolorystyki ? Spróbuj, myślę że nada to pracy więcej realizmu i plastyki bo teraz jest bardzo płasko. Mam wrażeine że nie używasz decay: inverse square, też spróbuj :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizz-->nie mam podloge i tlo jako calosc tzw zrobilem spline lathe (czy cos w tym stylu) i wyszlo takie pol okragle (jak w studiach) :)

vorek--> natezeniem sie nie bawilem barwa tak :) i mam ustawione decay: inverse square hehe

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie będziemy kończyć tą zabawe ! Kto skończył to spoko niech da tylko znać że koniec i link do pracki a jak ktoś nie skończył też niech pisze to może zaczekamy. Do jutra wieczorem macie czas aby oddać pracke kto tam jeszcze chce render poprawić niech poprawia. Ewentualnie na specjalne życzenie mozemy poczkać wiecej ale mam nadzieje ze nikt taki sie nie trafi. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAk mkk3a render troche ciemny miejscami ( koło oczu ) ale sam mam podobnie, texturka faktycznie razi na tym czubku ( nie ma to jak proceduralne texy w LW :) Reszta ujdzie. Macie tu mój link do pracki ->

 

-> http://www.mistrz.jawnet.pl/graf3d/head+bump.jpg

 

ps1. mkk3a to założysz sonde ? :) bo ja nie umiem :P

ps2. Słuchać kto nie dał finalnej siateczki to bardzo prosze je tu zamieścić :) bede pisał na gg do was ale jak coś dajcie tez tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYDARZENIE NIE BYLE JAKIE, WIĘC NIE CZEPIAJCIE SIE CAPSLOCKA ITP. :P

(a pisze w imieniu Wizza bo on sie wstydzi :) )

 

CZAS NA SKŁADANIE JUŻ MINĄŁ W ZWIĄZKU Z TYM ZOSTAŁA ZAŁOŻONO SONDA I TAM MOŻECIE GŁOSOWAĆ NA NAJLEPSZE WASZYM ZDANIEM PRACE

 

NO TO ZAPRASZAM DO GŁOSOWANIA. NIECH ZWYCIĘŻY NAJLEPSZY - CZYLI JA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności