Skocz do zawartości

Mini-Bitwa: Postać 3d


wizz

Rekomendowane odpowiedzi

~2100 trójkątow

 

nielot007 - popraw mu usta, takie troche za bardzo usmiechnięty i ta dolna warga jakos dziwnie wygięta (choc moze to wina ustawienia kamery)

policzek zbyt pofałdowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

siema :)

zrobilem ucho :) tzw zaczalem je teraz bede robil aby bylo podobne :D

aha nie wiem czemu ale na moim modelu ucho wydaje sie za daleko i jakby pod wiekszym katem a(czyli wyglada zle) ale jest tak samo jak na printach

i pokazuje tez siakte prosze sie nie smiac ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest złe ucho można troszeczke poprawić, pozatym przyznam sie że u mnie chyba to ucho troche bardziej odstaje więc nielot masz je dobrze :P to ja troche nagiołem siateczke aby było ładniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nielot musze powiedzieć że coraz lepiej to wygląda ^^ ucho troszke jeszcze to dolne połączenie ma słabe ale prawie nie widać :P reszta twarzy to juz nie mam sie do czego przyczepić :p pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe mkk3a tak jak mówiłem :D wygląda jak rzeźba z gipsu :P

nielot - a co mam jakiś renderek walnąć ? :> bo bym musiał w maxie a ja w maxie to jeszcze nic nie umiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra renderek nie wyszedł :/ miałem jeden fajny, tak że nawet nie było widać bugów w głowie ^^ ale takie sie kropki porobiły białe i był do wywalenia :/ Dałem inną HDRI i wprawdzie nie było kropeczek ale teraz widać każdą nie równość. No ale cóż poprawimy to jeszcze :)

 

Renderek: Lightwave 3D + Fprime

Time: 20 min

 

head_gl.jpg

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaa!!! Jak tak patrze jak działacie to jestem pod wielkim wrażeniem. Cały czas przyglądam się tym modelom i nie moge uwierzyć, że coś takiego można wykonać. Wielki szacunek do Was. Szkoda, że nie mogłem się przyłączyć.

Mam do Was wielką prośbe. Moglibyście zrobić tutka odnośnie modelowania głowy? Ale żeby był szczegółowo opisany żeby nawet ktoś tak tępy jak ja umiał go wykonać (dopiero tydzień temu odpaliłem poraz pierwszy 3d studio).

A więc zróbcie tutka a za jakiś czas w następnej bitwie będzie więcej osób i konkurencji.

Wielki szacunek dla wizz, nielot, latarnik i mkk3a.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joytic - heh, łatwo powiedzieć "zróbcie tutka"

dopiero tydzien zajmujesz sie 3d i juz bys chciał tworzyc takie glowy?

moze to ja jestem jakis niedorozwinięty i bez talentu, ale ta głowa jest pierwszą jako tako wyglądającą i udało mi sie to dopiero po dwóch latach.

nie korzystalem z zadnych tutkow tylko oglądałem siatki i sam probowałem. każda głowa/postać była coraz lepsza od poprzedniej, wiec cierpliwości chłpcze :)

 

nielot007 - kiedyś też tak zrobiłem (jak sie skonczyła mini-bitwa "wieża strażnicza") to marcin przeniósł mi wątek i nici z ankiety w dziale finished.

ale z tą ankietą to dobry pomysł. trzeba jheszcze tylko Wizza o pozwolenie spytac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk3a--> czemu nie mozna ankiety dawac w galeri troche bezsensu.......

wizz-->jeszcze nie, pierw trzeba zrobic jakies renderki klimatyczne :D

Joytic--> ja na pewno nie zrobe tuta gdyz z organiki jestem noobem i tylko bym kaleczyl ta profesje wiem ze moje glowki by sie nie nadawaly do tutkow wiec dam sobie spokoj :D, ale jako rade to tak jak pisal mkk3d ogladaj duuuuuuzo siatek i trenuj a za pare(nascie) miesiecy bedzie dobrze ;)

pozdro

 

edit

wizz--> no no bardzo fajnie to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekam na te klimatyczne renderki ;) No tak jak ci juz pisałem tutka chciałem zrobić ( video ) ale kompa mam za sałabego i jak nagrywałem to modelować sie nie dało, no a zwykły tutek to raczej byłby słaby :/

 

ps. wogóle to i tak nie jestem pr0 zeby wam tu tutki zrobić ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie mozna ankiety dawac w galeri troche bezsensu.......

no to spytałem naszego guru zwanego Leru i powiedział że "w sumie ankieta to powinna się znaleść w dziale z minibitwą"

wiec zawsze dać mozna, ale i tak nam przeniosą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam, zrobimy tak: tutaj sie zrobi ankiete, kto bedzie chciał, wrzuci swoją pracke do finished (ja na pewno tam dam) i w wątku z pracą bedzie link do wątku z ankietą. tego juz sie nie bedą mogli przyczepic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie BRUTUSY!!! Chcieliśta się bawić beze mnie?? Tak się nie da! :P Już mnie tam zapisywać na liste uczestników! :D

 

A tak poważnie zrobiłem sobie trening w ramach wolnego czasu (mam urlop od zleceń grupy Spheros xD)

 

Taki oto badziew mi powstał..

 

posag2.jpg

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot -> Też się ciesze, że jestem :D Ile rzeźbiłem? Hmm.. 2, góra 3 godzinki.. Nie lubie przedłużać, ale i to ma swoje negatywne strony.. Nie poddawaj się :) Jeśli chodzi o prezentacje Twojego modelu, to możesz cuda zdziałać :P I believe in you! ;]

BTW. Nielot, ostatnio dostałem na maila wirusa z adresu [email protected].. Wiesz coś na ten temat :>??

 

Wizz -> A witam, witam :D

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nu, a tu to co mi sie udalo zrobic... jakies bugi powylazily, ale trudno. to chyba bedzie czwarta albo piata glowa jaka ruszylem, a pierwsza ktora skonczylem. i tak mam dobry humor bo w stosunku do pierwszej widze duze zmiany (kto widzial poprzednia, pewnie tez zauwazy :P).

 

joł, było fajnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chris--> uu no to krotko 3h to ja chyba robilem nos ;(

hehe na szczescie to nie moj mail :D, kurde co to sie porobilo zebym mial juz sobowtora ktory mi "reputacje" psuje ;P [joke] hehe

wizz--> max tu nie jest problemem bo wiadomo co tam mozna zrobic, ale ja i moja niezradnosc :D

dobra bedzie to wygladac cos kolo tego i tak sie liczy tylko model wiec sie nie martwie o render

pozdro

 

............................................................

no dobra panowie bitewke uznaje za zakonczona z mojej stron tak ise prezentuje finalny obrazek dam jeszcze pare zwyklych szarakow :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot007 - troche zbyt ciemno, jakos te błyszczące oczy mi nie pasują. bryła calkiem spoko, tylko wokół ust jakby spuchnięty

 

latarnik - hm, to na podstawie tych samych blueprintow? :)

troche bledow w siatce, m.in. koło nosa. i te uszy dziwnie wygięte

 

tez pochwale sie moimi wypocinami. model uznaje za skonczony (tylko poprawie bug w uchu i może zrobie coś z łukiem brwiowym bo imo troche dziwnie wygięty w góre). powiedzcie co sądzicie o oswietleniu i materiałach?

aha, no i nie bedzie stał na takim białym stole tylko drewnianym z fajnymi odbiciami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk3a--> oko tez mi sie jakos nie widzialo ;) hmmm wokol ust spuchniety?? hmmm lukne....

wizz--> hehe nie moja wina ze lubie ciemne rendery, daje wam poprostu szanse ;) [joke]

ok kolejna proba powolutku dochodze do celu......

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Wkur*iłem się... Ja jestem naprawde zdolny.. kto inny potrafiłby stracić 3 razy całą wypowiedź wciskając w przeglądarce cofnij.. A tak się poprzednio naprodukowałem.. Miało być tak pięknie... Ale postaram się streścić główną myśl ;]

 

---

 

Latarnik -> No robisz spore postępy patrząc na poprzednie prace.. W sumie moja piąta głowa bardziej przypominała boxa niż głowę, więc napewno nie jest źle :) Keep workin'! :]

 

Nielot -> Pozwól, że zacytuje słowa Bogusia z "Czasu Surferów"...

 

"Nie... Nie... Kur*a nie!..."

 

:D Wiesz co to znaczy? To, że póki nie zrobisz tego pożądnie, nie dam Ci spokoju :P Wiem, co potrafisz, a szkoda by było zmarnować model przez taką słabą prezentacje.. Ciemne to, szare, słabo oświetlone.. No i te dziwne oczy...

I co? Zmobilizowałem Cię? :D

 

--

 

EDIT:

A zdąrzyłeś poprawić conieco.. Powiem tak - jest lepiej, aczkolwiek wiem, że potrafisz wycisnąć z tego jeszcze więcej ;] Powiem tak.. Usuń brzydki refleks z główki, pozbądź się widocznego przejścia z oświetlonej do nie oświetlonej części ściany, zmiększ cienie, wykombinuj lepszy materiał drewna... Kilka punktów jeszcze bym znalazł na siłę, ale nie przesadzam...

No i najważniejsza sprawa... Pobaw się troche fotosklepem i podciągnij render tu i ówdzie :) Nie ma to jak dobra post produkcja :D

 

--

 

Mkk3a -> Co do modelu IMO łuki brwiowe nie powinny się łączyć ostrym kantem.. Nad nosem powinno być gładko. Poszukaj w necie dobrego bumpa kamienia, bo tez troszke tracisz na prezentacji.. No i troche za żółto jest jak na mój gust.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Wkur*iłem się... Ja jestem naprawde zdolny.. kto inny potrafiłby stracić 3 razy całą wypowiedź wciskając w przeglądarce cofnij.. A tak się poprzednio naprodukowałem.. Miało być tak pięknie... Ale postaram się streścić główną myśl ;]

tez tak mam :D

 

............................

no zmobilizowales mnie,musze sie tym jeszcze zajac, poprawie to co napisales usune reflex z tym przejsciem oswietlenia to takie moje niedopatrzenie :) poszukam drewna.

dzieki chris za komenta bede sie staral :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Wkur*iłem się... Ja jestem naprawde zdolny.. kto inny potrafiłby stracić 3 razy całą wypowiedź wciskając w przeglądarce cofnij..

hm, to troche dziwne. mi jak sie nacisnie "przejdz do poprzedniej strony" do po prostu potem klikam "przejdz do następnej strony" i cala wypowiedz nadal jest.

z jakiej przegladarki korzystasz? (ja z firefoxa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też korzystam z firefoxa i jestem gotów przysiądz, że też kiedyś mi nie znikało wszystko.. A teraz?

Mało tego.. Nie wiem co jest, ale nie widze żadnych miniaturek.. aby obejrzeć pracki w załączniku musze wchodzić do źródła strony i kopiować adres.. Tak samo z imghack i innymi serwerami od obrazków...

Na IE mam to samo.. Widocznie coś mi blokuje :/

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności