Skocz do zawartości

Potrzebuje modelu pietruszki


prv

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje modelu pietruszki. Nie musi być ona skomplikowana. Może widzieliście gdzieś w internecie własnie model pietruszki to bardzo prosiłbym o linka. Jesli nie to moze znalazlby sie ktos kto takowy model zrobilby dla mnie (jak juz wspomnialem nie musi byc skomplikowany) ?

 

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Rolmops

Pietruszki??? Polecam zwykle koolko przpuscic przez poly editor. No chyba ze i to jest problemem. :D Pozdro... Aha, nie martw sie sam wiele nie potraffie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wam mam juz korzeń pietruszki tylko jeszcze musze zrobić liście- i tutaj mam znowu do was pytanie: jak zrobic właśnie te liście (4-5 liści starczy) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdź jakies zdjęcie liścia pietruszki, albo kup pietruszke, urwij liśc i go sfotografuj.

następnie go w photoshopie wyszparuj i zrób w oparciu o uzyskany kształt mape przezroczystości o kształcie liścia, czyli obrazek białej sylwetki liścia na czarnym tle.

potem tworzysz plane i nakładasz na niego materiał mający w diffuse fotke liścia, a w opacity mapę przezroczystości. powinno zadzialac.

potem możesz to skiopiowac, powyginać i powinno być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok- pietruszke juz mam całą. Teraz jeszcze potrzebuje czarnego tła. Bo będe tworzył animacje i chce aby wszędzie do okoła było czarno- jak to zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarnego tła na pietruszkę? obrysować w photoshopie, i wsadzić jako opacity (czarno-białe) - białe tam gdzie liście, i czarne tam gdzie reszta. no i oczywiście czarne tło w maksie, ale to i tak jest default.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH]30319[/ATTACH]

 

Jak wciskam 8 i zmieniam tam kolor backgroundu to nic się nie dzieje. Może mnie źle rozumiecie- bo chodzi mi o to żeby wszędzie było czarno (jak w nocy).

 

 

 

Zamieszczam jeszcze moje dotychczasowe dokonania: [ATTACH]30320[/ATTACH]

Teraz jeszcze chce to zanimować na czarnym tle (jakby cała animacja działa się w nocy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem ze jesteś początkujący ale bez przesady, naucz sie szukac, no przeciesz ty pytasz o kompletne podstawy.........az sie dziwe ze oni odp na twoje pytania, czasami zadziwiacie serio mówie :), F1 i jedziesz, albo te tutki co sa na max3d sa po polsku albo jeszcze lepiej czekaj na DVD Klicka, bedzie po polskiemu i w dodatku video

 

powodzenia i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności