Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mazda Sassou Concept


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

witam...witam jako ze z 3d mam male doczynienie napewno nie bedzie latwo...i najchetniej ten modleik zrobilbym w rhino ale kwestia aut w nim na chwile obecna mnie przerasta wiec zakladam watek i lece projekt w maxie:) ...napewno bedzie latwiej bo jest tu wiele osob ktore lepiej sie na tym znaja...a wiec do rzeczy chce w najblizszym czasie zrobic sobie jakis swoj koncept w 3d i postawnoilem sobie przypomniec maxa bo za renderingiem to juz go dawno nie odpalalem...no i do modelowanie wybralem sobie jeden z ladniejszych wedlug mnie koncpetow...ktory tak szczerze mowiac mnie osobiscie powala pieknymi liniami a zarazem prostota::)...wiec postaram sie go nie zepsuc i wmiare mozliwosci odwzorwac:)..

 

ps.poki co daje co mam ...jakies 3 godizny modelowanie ..duzo razy przod poprawialem bo chce zeby siata byla wmiare ...narazie bez chamferow wiec nie daje tez screena z meshem:)

 

 

ps.zdjecie auta ponizej:)

http://img51.imageshack.us/my.php?image=zmianarozmiarumazdasassou09102.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zgadzam się z tobą bardzo ładny koncept mam nadzieje że podołasz mu tym bardziej że robisz na podstawie zdjęć a z nich zawsze się trudniej modeluje na razie mało pokazałeś więc nie ma co oceniać za bardzo ale mam nadzieje że dasz rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO nareszcie coś modelujesz :) Ciekawi mnie efekt końcowy :) Co do siatki to chyba może się coś niedobrego dziać w niektórych miejscach po ms, ale to początek, więc do dzieła. POzdro i POwodzenia w dalszej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

fajnie że coś postanowiłeś zwizualizować :: szkoda jednak że to nie twoja własna produkcja - chodzi o projekt

mam nadzieję że jak ci wyjdzie to następne już w 100% twoje będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor-no ja tez bym wolal w rhino...ale juz probowalem kilka razy i dupa z tego wyszla:(...a zreszta odstraszaja mnie niektore bledy rhino:)

Diesel-thx

marcin_mocny-dokladnie ten projekt ma mi pomoc przypomniec sobie maxa zeby potem moc zrobic jakis swoj projekt:)

ehh nie moglem sie powstrzymac zeby chociaz bez materilow wyrenderowac:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj bzyku nienazekam:)...jakbym byl az tak bardzol zirytowany juz bym dawno porzucil rhino ale na to sie nie zapowiada napewno:) i niewatpliwie masz racje zdjecia jak nic:(...i to jeszcze nie ma nigdzie foty od gory a przynajmniej znalezc nie moge:(...

 

Ra -do egeusa tez nieznajdziesz szukalem kiedys..podobnie z nowa altica choc jej tylek mi nie odpowiada zbytnio ale przodzik miodzio:)

ps.Bzyku ta altica to by byla dobra para do fluenca:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności