Skocz do zawartości

Scena 3D: Bathroom


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No render całkiem ładny, co do pomysłu to się nie czepiam. Nie pasuje mi Kadr, nie mam odczucia wielkości, raz jak patrzę mam wrażenie że ta wanna jest tyci tyci a raz że to basen, troche tam jednak pusto, ale to chyba wizualizacja więc raczej powinno być pusto, przede wszystkim jak wspominałem ja i przedmówcty nie pasuje kadr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reneder nawet mi sie podoba, design jak dla nie tez ciekawy, ale nie pasuje mi ta czerwien na suficie, jak i material wanny. I jakim cudem ten sznureczek do rolety nie zwisa ?;> no i jak ta roleta sie rozwija skoro nie jest nawinieta na walec? Aha i pytanko jak zrobilem shader materialu rolety ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie podoba ta czerwien jest wlasnie spoko nie wiem to moze zalezy od gusty alejak dla mnie bardzo fajnie :) moze tlyko lustro za idealne ale wiesz jak sie ma kase to i takie sie da kupic

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przedostatni kadr najlepszy, pierwszy okropny i dziwnie sie patrzy i niewiem czy bym sie domyslil, ze to kabina ;) Do kolorow sie nie czepiam, ale jedyne czerwone co mi nie pasuje to ta buteleczka mala na przedostatnim renderze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:łazienka bardzo ładna, sufitem się nie przejmuj, dzięki temu uwagę zwraca reszta, aaaale, coś Ci nie wyszło z umywalką(coś za płytka, no i dziwny materiał),staraj się używać takich samych rodzajów armatury, a nie jedna chromowana inna jakaś złota? i mogłeś nalać wody do wanny, skoro stoją tam już dwie lampki wina....Poza tym pomysł fajny...Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności