Skocz do zawartości

Piękna i Bestia:"Inside"


yuki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

faktycznie ujecie jest znacznie ciekawsze i zawiera w sobie wszystko co poprzednio, a zarazem jest znacznie zgrabniejsze i przemyslane, bardzo podoba mi mi sie ta praca, Podoba mi sie tu dominacja zielonego z ostrymi kontrastami, super: ]

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne ujecia - ale zla perspektywa na lozka -wygladaja jakby sie z nich spadalo, anatomia panienki jest bardzo bardzo zla - wez jakas referke znajdz jak nie masz wyczucia w tych sprawach. Naprawde szkoda by byo zepsuc rysunek o takim potencjale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z anatomia-mam problemy-fakt-jak mozecie podrzucic jakas ciekawa stronke do tego byloby fajnie :) dzieki wszystkim za komentarze.

Omen Tobie szczególnie-duzo się ucze dzięki temu-pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie cos mialem na dysku.moze sie przyda.

nogi

agnieszkamaciag13a9jj.jpg

reka i plecy

beztytuu9ws.png

moim zdaniem nie jest tak zle.tylko zroznicuj cialo dziewczyny bo cale wyglada jak jedna plama namalowane.skora w jednych miejscach jest naciagnieta w innych nie.w niektorych partiach tworzy w miare ostre cienie a czasami rozmazane.i powinienes chyba zmienic kierunek swiatla.tak zeby padalo od zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no niezla interpretacja nie powiem wwwoj-podoba mi sie ten pomysł-zwlaszcza ze z panienką mi nie idzie :) hehehe

eee6vd.jpg

malo czasu było ostatnimi czasy wiec dalej jest zle jak było hehehhe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

hmmm, pierwsze etapy pracy prawde mowiac bardziej mi sie podobaly, w tym ostatnim obrazku znikną gdzies dramatyz i klimat ktory tak swietnie pokazalas na poczatku. Jakos tak ta twarz (i cała pozycja) do mnie nie przemawia. Nie widać w niej tego smutku i strachu, zamiast tego pojawilo sie znudzenie. No ale to tylko moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...całośc ładna jest ale ta głowka to moim zdaniem bardziej pasowała z poprzedniej wersji....jezeli masz to wszystko na warstwach to sprobuj moze przesunać delikatnie w lewo jej lewa reke...bo bark troszkie wystaje....ale w sumie to tak na sile ;) Ogolnie jest ooka. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, proszę! nie rób tego jej głowie.

W tej drugiej wersji rzeczywiście znudzenie zastąpiło ten, tak bardzo pożądany strach, tą bezsilność.

Może i jestem dziwna, ale do mnie zdecydowanie bardziej przemawiała pierwotna wersja tej pracy. Ta przed ruchem kamery. Moim zdaniem ta odległość, ten dystans działał na korzyść. Mocniej ukazywał jej słabość i ta bezsilność, jakby tak siedząc na samym skraju łóżka chciała uciec, ale wie, że ucieczki nie ma. I chociaż to tylko zdjęcie umieszczone na drugim końcu rysunku to wydaje się przy nim taka mała, prawie niedostrzegalna. Teraz to wrażenie zniknęło.

ale ja się przecież nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz się bardzo dobrze na uczuciach-to prawda-zwalilam sprawe - moze kiedys jeszcze skacze te pracke tak jak powinno sie to zrobic i wrzuce na forum. Pozdrawiam i dzieki za wszystkie uwagi i sugestie. Powodzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwalilam sprawe

O mój boże, yuki najmocniej Cię przepraszam, nie wiedziałem że jesteś kobietą. Przez cały czas myslałem że rozmawiam z facetem. A więc sorki, nie wiem nawet jak masz imię. :)

Tak skoda że zmieniłasz twarz, w tamtej wersji widac było, że ona cierpiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe - spoko Jonasz - po co sie chwalic - czy zmienia to jakies relacje- mam nadzieje, ze nie. Liczylam na obiektywizm - o to chodziło. Dzięki - jesli wystartuje jeszcze kiedys to macie jechac po pracy jak po kazdej, bez słodzenia :) hehehe nawet Omen troche stopniał w słowach - a wlasnie nie o to chodzi. Chłopaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności