Skocz do zawartości

OWADY: \"dragonfly - nature, the great family\" - final,-gotowe do podsumowania


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Druga wersja kolorów i B&W są super. Nie wiem czy nie za późno ale jeśli spojrzysz na ważkę oko i pancerzyk wyglądają jak ten sam, trochę plastikowy materiał. Gdybyś znalazł czas na zmianę tego... chociaż już teraz odbierasz jakiekolwiek nadzieje...

 

Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede sie zbytnio rozpisywal - wszystko zostalo juz powiedziane.

 

Druga wersja kolorow powala na kolana (rozmawialismy o tym, ze bylo za ciemno ale teraz jest super) - praca conajmniej na podium...

 

A kto pamieta Dawida ktory stwierdzil ze ta bitwa jest do bani, ze nic nie wymysli, a nawet jak wymysli to bedzie badziew ?

 

Ja pamietam :P Nawet jak wymyslil juz ta wazke to do samego konca nie wierzyl ze sie uda.

 

A teraz ? :o i koniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I :

 

Proszę państwa oczy obserwatora (czyli mnie) rozszerzają sie do wymiarów 5-cio złotówki, ręcę same się plączą z podziwu a szczena z hukiem upada na podłogę, drze dywan, rozwala ścianę i spada piętro niżej prosto do talerza z zupą mleczną mojego brata...

 

Cud, miód i orzeszki...

 

Praca cudowna...

 

A ja teraz ide po swoją szczękę...

 

[A przypominanie Ci, Dawidzie, o początkowych problemach nie miało na celu jakiegoś zdołowania/dobicia czy cuś. Po prostu chciałem Ci uświadomić że pomimo początkąwych trudności trzeba w siebie wierzyć, a można wszystko...]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostateczna wersja (jak sie da to chciałbym zasugerować taką własnie kolejność pokazania jury - najbierw B&W

 

Software used: 3dsmax ver.5.0; brazli rendering system,photoshop 7

The idea is completely mine. I\'ve done the textures using my own photos.

The purpose of my work, was to show my dreams about relations beetwen human being, and nature....

 

 

 

 

 

wazka2.jpg

 

wazka.jpg

 

ps. czy mozna zasugerować Jury kolejność oglądania??

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności