Skocz do zawartości

Scena 3D: Kuchnia


jckob

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

szafki pod zlewem? Ciekawe gdzie w takim razie jest zlew (((-; Bo coś się na pewno tam nie zmieści...

I ciekawe jak otworzysz to okno skoro jest od wysokości blatu z baterią zlewozmywakową - elementarny błąd....

Poza tym - jak otworzysz pierwsze z lewej szafki pod blatem z płytą to przywalisz w fronty szafek pod zlewem.... hihihiihiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za cenne uwagi, zabieram sie do poprawki. Ale mam jeszcze pytanko do okna. Jak wstawiam w tlo bitmape to ona jest taka ciemna i ponura, jak zrobic zeby az swiecila. niewiem czy mnie rozumiecie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne renderki, i wprowadzilem te poprawki: Okno, teksturka nad piekarnikiem. Szafki nad zlewem musza byc poniewaz to nie moj projekt, i musze sie trzymac tego co na projekcie. A co do okna otwieranego to tylko sie odchyla. Mam jeszcze problem z tym zlewem, bo mi to tez niepasuje, material zlewu to VRaymtl, reflect szary i Glossiness 0,8. Ma moze ktos pomysl jaki material do zlewu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okno tylko się odchyla? I powiedz mi jeszcze jak się je myje? Aaaa pewnie co 10 lat zamawia się zwyżkę albo kolesia z klubu alpinistycznego (((-; Ciekawostka przyrodnicza.

Autorowi projektu pogratuluj tych szafek zatem (((-; Komory zlewu mają jakieś 20 cm głębokości - ciekawe gdzie te szafki się zmieszczą... No rewelka design. Pewnie jakaś pompka teleportująca ((((-;

Może lepiej uprzedź ewentualnego użyszkodnika o bugach w projekcie, albo od razu daj mu namiary na jakiegoś dobrego wnętrzarza ((((-;

Materiał na zlew - poszukaj sobie gdzieś biblioteki materiałów pod v-ray'a (jest tego trochę) i tam powinno być aluminium np....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, no z tym oknem to racja a z tymi szafkami pod zlewem to chodzilo mi o atrape szafek, czyli ze otwierasz szafke a tam dziora i zlew, ale jeszcze pogadam z autorem projektu bo ja napewno nieumiescil bym zlewu pod oknem. Tak sie raczej nierobi. No ale nasz kliet nasz pan:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlew pod oknem może być - spoko - tylko że nie pod oknem które ma parapet na wysokości 80-90 cm... Zlew pod oknem sam planuję, ale mam miejsce na to - między parapetem a blatem ponad 30 cm więc ładna prosta wylewka się zmieści (-:

Atrapy - chyba że tak, ale jak coś tylko udaje że jest czymś innym to trochę dziwnie nie? (-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje rady:

- zmniejsz bumpa na scianie

- popraw zbyt rażący kolor na teapocie

- nie podobają mi sie te "gruszkowe" lampy

- dodaj jakiś bump na płytkach w miejscu fug... hmm gdzie wogule są fugi?

- popraw okap - nieszczególnie wygląda te 6 czy 10 polygonów na ścianie

- w materiale zlewu (o ile uzywasz v-ray material) ustaw:

[ATTACH]34184[/ATTACH]

powinno pomóc

 

To by było na tyle + to o czym wspomnieli poprzednicy :D

 

Ładny ogólny koncept i piekarnik.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności