Skocz do zawartości

concepty: monitor


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

uuu za duza obudowa.

duzo za duza, szczegolnie chodzi mi o podstawke

 

dodatkowo wydaje mi sie, ze te glosniki sa zle ulozone, moga zaslaniac obraz przy patrzeniu pod katem (niskobudzetowe studio domowe i te sprawy ;) )

 

zreszta, ogolnie uwazam glosniki "przyekranowe" za zly pomysl. fajne sa takie monitory, co maja male okragle, przy bokach podstawki, ze mozna je odpinac nawet jak przeszkadzaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne fajne obiekty inspiracji co do ksztaltu monitora...natomiast co do glosnikow juz kiedys tam mowilem ze do konca nie jestem pewny ich w takiej formie i takim miejscu ze wzgeldu na rozkojarzenia i ogolnie moga tez denerwowac:P...a tez jak sie przyjzalem temu malemu pokretllu ktorym chcesz pochylac i odchylac monitor..hmm nie wiem czy takie male cos bedzie wygodne tymbardziej ze obstawiam ze bedzie trzeba uzywac jakiejs tam wiekszej sily do tego ...np jak przy polchylaniu narmlanego monitora jej uzywamy to potem jak ja przepuscimy z normlanego monitorka na zakretke to nei wiem czy bedzie latwo to pochylic ...nie jestem tez do tego przekonany..ahh to projektowanie jest super:D

no i jeszcze z tego co slyszalem tego typu rzeczy stara sie zwykle projektowac w dosc zwartej formie zeby lmniej miejsca zajmowalo i sie nie potluklo wiesz o co chodzi i zeby to ladnie pasowalo np do styropianu a ten lelemnt od tylu moze w tym przeszkadzac...co nie oznacza ze projekt nie jest ciekawy...zawsze jakies kolejne doswiadczenie...wiec koncpet na +...takie bledy jak popelniasz to standard napoczatku nauki a i nawet w pozniejszych jej etapach z tego co mi wiadomo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avanger niskobudrzetowe studio domowe:D trafnie powiedziane:p. Obydwoje z MIWTem macie racje co do głośników i ogólnej bryły monitora. Pomysł żeczywiście nie jest dobry. Kiedy sobie to uświadomiłem, miałęm już prawie gotowe projekty, więc żeby praca nie poszła zupełnie na marne skończyłem je i dałem do oceny:) Zaczołem już prace nad nowym projekcikiem tym razem bryła bedzie duuużo badziej spójna, zamieni się całkowicie system ustawiania nachylenia monitora. No ale nie ma co pisać, trzeba działać:) za niedługo postaram się wrzucić monitorek, co nie znaczy, że nie mozecie dalej komentować starego:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za konkretne słowa krytyki, z lekkim poślizgiem wrzucam nowe pracki, starałem się poprawić, błedy z poprzeniego projektu. Ujednoliciłem formę, nie ma już elenetów które mogły by zasłaniać ekran w wypadku patrzenia na niego pod kątem, kolory również są stonowane, żeby nie rozpraszać uwagi. Gdybyście wykryli błędy w pisoni przypipsów to walcie odrazu:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni wydaj mi się być trochę bez sensu , bo ja osobiście potrzebuję czasami monitor obrócony pod kątem prostym albo nawet nachylony obrazem do dołu. A w ostatnim przypadku taki monitor by się przewrócił na ekran, po za tym nie wiem czy guma na podkladce rozwiąże problem ślizgania, zwykle i tak nie niweluje całkowitego ślizgania się (dodatkowo w tym przypadku powierzchnia podkładki jest wypukła co jeszcze zmniejsza powierzchnię tarcia), a przy tak drogim ( no może już nie tak drogim) i delikatnym sprzecie jakim jest monitor LCD zwróciłbym większą uwagę na stabilność.

Dodam, że ja posiadam Samsunga Sync master 193p plus i jesli chodzi o dizajn, i rozwiązanie kwestii pivota, dużej stabilności i małej szerokości ramki wokół ekranu to był to chyba najlepszy monitor w swej klasie.

Polecam więc jako referkę.

Ale co do projektów to bardzo fajne i pod względem wykonania i pomysłu.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności