Skocz do zawartości

Concept art: molewarrior


Kseronarogu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja myślę - czy możesz go pokazywać? Nie masz lojalki?

 

Postać wygląda całkiem nieźle, ale jest trochę nieczytelna, zwłaszcza głowa - w ogóle ciężko powiedzieć co tam jest. Stopy też jakby małe, ale całość prezentuje się nienajgorzej. Podoba się, choć to zdecydowanie nie moje klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postać jest bryłowo bardzo fajna, i mi też się podoba. Ale empeck ma rację, jest nieczytelna, w pewnym sęsie płaska. Spróbuj dorobić głębsze cienie w zagłębieniach i dać ostrzejsze światło na wystających elementach. Prawa ręka jest mocno spłaczona, głównie dłoń.

Poza tym cala ręka jest jakby za bardzo wysunięta w prawo od korpusu co daje lekkie wrażenie jakby bark był wybity.

Głowa wyfląda jakby była lekko skręcona w prawo a nic innego nie pokauje tego przez co wygląda jakby była trochę sztucznie naklejona.

No i stopy - dużo za małe w porównaniu z kubaturą postaci.

Ale jak wyżej - całoś pracki jest pierwsza klasa a to co wymieniłem wyżej to celowe wyolbrzymienia aby uwidocznić (w mojej opini) problemy.

 

I taksamo jak empecka ciekwi mnie czy w NDA masz pozwolenie na publikowanie prac?

 

Edyta:

chyba nie ten dzial...
dlaczego? conceptart to jaknajbardziej gameart :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny koncept :)

Podoba mi się kolorystyka i detal, nie podobją mi się dłonie (nieczytelne) i braki w anatomi - ręce wyglądają jakby gościu nie miał łokci. Proporcje też imo trochę nie teges, no ale może to być stylizacja więc już tego się nie czepiam :)

 

bardzo dobre wejście na forum, gratuluję :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy koncept. Podobają mi się zwłaszcza ręce z tymi ostrzami.

A co do minusów to poskarżę się na spartaczoną całą miednicę (...i jej okolice - za bardzo napuchnięte), myśle że ona dużo tu popsuła. Ale i tak postać jest interesująca.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Design fajny, ogólnie na plus detal, choć rzeczywiscie momentami jest nieczytelny i anatomicznie mógłby być bardziej poprawny. Ogólnie koncept jest na plus, bo jest detal, pomysł... choć brakuje mu miejscami czytelności.

Dodatkowo światło mogłoby lepiej budować bryłę, bo teraz bardzo spłaszcza postać w niektórych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

a ja nie wiem jak ja moglem ten watek przeoczyc ;/

jak dla mnie concept jest ekstra ;) chociaz ta twarz naprawde jest nieczytelna, nie wiadomo w ogole czy to glowa czy nogi ;p

Ale mam wrazenie ze pancerz na jego prawym ramieniu powinien byc bardziej wypukly (tak jak na lewym ramieniu) ;) - jest taki plaski?

 

gratulejszon

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności