Skocz do zawartości

Od ilu lat mozna zawrzeć małżenstwo?


mkk3a

Rekomendowane odpowiedzi

takie dziwne pytanie, ale jakims cudem rozmowa zeszła na ten temat i kazdy miał inne zdanie. IMO od ok. 17, a ponizej to chyba trzeba miec czyjąć zgode (ale nie wiem dokladnie).

Probowałem znaleźć coś przez google, ale sie nie udalo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

mkk3a widzę że masz lat 18, więc już ci wolno, a można spytać ile ma twoja ukochana?

 

mimo to przemyślałabym decyzję, ponieważ kobiety dopiero około 20 roku życia osiągają pełny rozmiar pierśi, więc jak ona ma tylko 16 to trudno ci będzie ocenić czy odpowiedi rozmiar dla ciebie.

(że faceci zwłaszcza na piersi zwracają uwagę, widać w każdym wątku w którym modeluje się kobieta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu nawet było troche słychac o tych Cyganach, ze niby to u nich normalka, a wg naszego prawa nie wolno

poza tym nie jestem Cyganem i dlatego pytam jak to jest prawie uregulowane ;)

 

PS. ciekawe kiedy forum zacznie normalnie dzialac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jak na razie nikt jeszcze nie wspomniał mówiąc o zwracaniu uwagi o tym, że kobieta składa się również z mózgu i nieraz występuje w nim nawet rozum.

Otóz to, na co zwracam uwagę w kobiecie to poza powierzchownością jest przede wszystkim ów rozum.

Ania, jesteś już dużą dziewczynką, nie wiem skąd Ci przyszedł do głowy ten tekst o piersiach i dopasowywaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zwracam uwage na to, że jedynie thorgal odpowiedzial na moje pytanie, reszta sobie robi OT a potem bedzie zamkniety topic i polecą bany :/

 

a tak w ogóle to gdzie podział sie ten posta thorgala? miał #2 a teraz go nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zwracam uwage na to, że jedynie thorgal odpowiedzial na moje pytanie, reszta sobie robi OT a potem bedzie zamkniety topic i polecą bany :/

 

a tak w ogóle to gdzie podział sie ten posta thorgala? miał #2 a teraz go nie ma...

 

 

chyba powoli kasuja moje posty :( a przecie nic zlego nie napisalem :(:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślub to "legalizacja" związku (drugi stopień poświadczenia :P ), więc warto by było najpierw być w związku... A do tego przydała by się jakaś świadomość emocjonalno-społeczna -w tym momencie wychodzi na to że zdało by się mieć chociaż po te 20 lat... ;)

 

Nie wiem skąd się bierze podejście w którym ślub jest kreowany na stan specyficznej nirwany... Chociaż w sumie to równie powszechne jest podejście jak do obowiązkowej służby wojskowej ;P.

 

Pozdrawiam,

 

PS. A te 18/16 to czasem nie za zgodą rodziców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności