Jump to content

Zmiana serwera


adek
 Share

Recommended Posts

Przepraszamy za ewentualne utrudnienia (przerwy w działaniu), które mogą się pojawiać. Jest to związane ze zmianą serwera i pracami związanymi z jego konfiguracją.Najwięcej problemów sprawia konfiguracja i optymalizacja bazy danych ponieważ rozmiar bazy jest naprawdę duży.Prosimy o cierpliwość. Pracujemy nad tym, aby dostęp do serwisu był jak najlepszy.

Link to comment
Share on other sites

JA ze swojej strony prosze wszystkich użytkowników o sprawdzanie swoich postów czy nie są zdublowane itd. Jeżeli tak to kasujcie je proszę w miarę możliwości aby zachować czystość forum i nie męczyć forumowiczów którzy korzystają z połączeń modemowych. Odciąży to również moderatorów. Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie. Prosimy o wskazanie takich postów bądź ich samodzielne usunięcie.

 

Jedna z tabel była uszkodzona. Wyłapałem błąd kilka minut temu. Jej struktura została przywrócona jednak skutki do końca nie są znane.

Link to comment
Share on other sites

Adek jesli chcesz odchudzić bazę to wykasuj tych userów których data ostatniego logowania była przed wakacjami 2005 i mają 0 postów. Jest ich naprawdę sporo (około 60stron w listach użytków) a można by było na tym zaoszczędzić.

Link to comment
Share on other sites

tweety - pomysł dobry ale to groszowe sprawy jeśli. Choć nie ukrywam że przydało by się wywalić wszystkich którzy w ciągu ostatniego kwartału nie postowali i tyle. Co z tego ze szczycimy się taką liczbą userów skoro połowa z tych kont jest już dawno nie używana.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy