Skocz do zawartości

Scena 3D: Sala lekcyjna [update 6.04.2006]


skiki

Rekomendowane odpowiedzi

zaczalem przedwczoraj:

klasa1op.th.jpg

 

max 8, v-ray 1,47

problemy:

tekstura parkietu - ma ktos jakies fajne tekstury zniszczonego parkietu? szukalem ale znalesc nie moge :/

plamy na scianie - po prawej stronie widac plamy - irradience map + light cache

 

Ustawienia v-raya

ustawieniavray0ez.th.jpg

Widze kilka bledow , stolek wisi w powietrzu (poprawilem), kolor scian bedzie zmieniony.. jakies sugestie? hmm mam problem tez z chromem, dzisiaj bede sie z tym bawil. Wszelkie porady mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie to troche nie bardzo :) za duzy blur, pozatym w takich vizkach wszystko sprowadza się do ustawień Vraya ( czego nie lubie ) a modeli to duzo tu nie ma, ale może coś dorzuciesz jeszcze bo narazie to mało ciekawie :) powodzenia w dalszej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało .. ale niestety lata... hmm nogi od krzeseł sa takie bo taki był zamiar. takie mam w szkole ;] u mnie tablica jest czarna :| ahhh ten moj kochany 5 letni minitor :/ masz racje junior.. te krzesła sa mega niewygodne (sprawdzone w praktyce) ... plackie, prawie wogole nie zaokreaglone oparacie... witajcie w mojej szkole :D dopracuje to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjednej strony nie mile wyglądało tamto światło w starym projekcie a z drugiej nadaje to fajny klimat .. gorącego czerwca w szkole .. kiedy jest się myślami na dworze zamiast w sali lekcyjnej. Niecierpliwie się na kolejne upki :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3kalendarz8lz.th.jpg

 

dorobiłem kalendarz... stoi u historycy na biurku, wiem ze stelarz kalendarza jest za gruby, juz to zmienilem, jednak nie chcialo mi sie renderowac ponownie. dzisiaj malo ale mam na jutro w cholere do szkoly :/ sprawdzian z histy i te sprawy :/

troszke przejarane ale dlatego ze jasny material i w sloncu...

hmm material na stoliku pojdzie do wymiany, narazie jest to wstepny... heh i z daleka wyglada lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko :) fajna szkola bo ja pamietam swoja jako odchodzaca farbe ze scian i porysowane lawki. Jesli to polska szkola to na pewno jeszcze nie otwarta i nie bylo w niej tornada (czytaj uczniow) :) pracka bardzo fajna.. modele twoje czy gotowe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche ciasno w tej sali :P mógłbys ja poszerzyć bo jak by rzucić plecaki pod ławki to by już wogóle przejścia nie było

pozatym nigdy nie widziałem takiego rozwiązania żeby pod parapetem upychać jeszcze 10cm ściany na siłe

i jeszcze się przyczepie do zbyt mocnych odbić na tablicy

 

poza tym spox :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bedzei poszerzona napewno, godlo w fazie produkcji (ehh pisalem juz ze godlo bedzie ale trzeba powtarzac widocznie:P:P:P), hmm javor u mnie w szkole tak jest (XVLO Krakow :P ) tesh mnie to dziwi ale hmm.. niech tak zostanie , wkoncu to mozliwe :P hmm odbicia na tablicy beda slabsze, wogole chyba zmienie kompletnie material tablicy, narazie dorzucam troche obiektow jeszcze i zobaczymy co z tego bedzie, dzieki za komenty.

 

ps. co do patriotyzmu to i zegar i godlo bedzie nad tablica... tak jest u mnie w sql, zegar to jeden z najwazniejszych punktow klasy a godlo symbolizuje patriotyzm, wszystko bedzie obiecuje :P a co do szerokosci sali to w sumie moznaby taka zrobic zeby nauczyciel latwiej mogl sie na plecakach zabic :D -> taki zart sytuacyjny, przepraszam wszystkich nauczycieli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej... mam problem.. nie ma ktos tekstury.. korka? takiego do tablic w ktore sie wbija pineski... szukam i szukam, znaleść nie moge...

przepraszam ze pisze dwa posty pod rzad ale gdybym zedytowal poprzedni to nikt tego by nie zauwazyl..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności