Skocz do zawartości

meeting w krakowie


maverick sheep

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 334
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

khe, khe - chyba jestem w stanie udowodnić, że to ja pierwszy khe, kheowałem na tym forum, ale no offence :p

khe, khe - maverick, nic się nie stało - pewnie i tak nie przypełzłbym, bo u mnie kiepskawo z czasem :( Ale informujcie - soooolidne piwo chodzi już za mną od pół roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry jedziemy z nastepnym meetengem wpisywac sie kto chetny na kiedy i gdzie

ja wstepnie proponuje czwartek 31 maj 2007 klub nie wiem gdzie :P moze w koncu nam sie uda na ten bowling do kamiennej albo karaoke ;)

no nic to czas was zaspamowac :P

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, no dobra, napisze i zgodnie z obietnicą daną Mav'owi nie napisze zbyt mądrze...za to zawile :)

 

Więc, z jednej strony jestem wolny, więc termin mi w zasadzie obojętny (choc chyba wolal bym piątek), z drugiej strony ta wolność bardzo pozorna więc tak czy siak pojawie się na niezbyt długo.

Chociaż musze przyznać iż wynaturzenia w postaci bilardu lub kręgli powinny pozytywnie wpłynąć na mój czas prezencji.

 

ok ok... bo przegrzewam się, w skrócie:

moge być w zasadzie dowolnym terminie, ale raczej bede gosciem przelotnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie a moze sobota po 31 ?

Sobota dzień wolny :D

I jeśli ja bym miał jechac to pozostaje kwestia czy mi rodzinka pozwoli bom jeszcze niepełnoletni.. 18 kończe w listopadzie 2008....

A moze kiedy zrobić meeting w Oświęcimiu jest pare dobrych lokali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie (i jak mniemam Sartra) to najlepiej zeby byla to sobota :D albo piatek, a co do daty to obecnie jstesmyw krk i chelejemy codziennie wiec moze byc chodzby jutro (my napwno bedziemy przejmowac kontrole nad alkoholem :) o na drumy mozna do krzyskow.. bedzie Korzen taki jeden jeszcze grafik), a co do dat pozneijszych to gdzies za 2-3 tygodnie najlepiej :D pozdrawwiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Czwartek świetny dzień, tylko nie wiem czy ten 31go będę osiągalny (deadline mam 1go :) ). Ale jak coś ustalicie to informujcie - z chęcią coś chlupnę ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Mnie, na chwilę obecną bardziej pasowałby 7.06, co nie znaczy, ze znowu mi coś wypadnie :) Czwartek jest dniem idealnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zróbmy 2 spotkania, bo na pewno jeżeli teraz ktoś może, to później okaże się, że w innym terminie już nie może :F

 

 

EDIT: no teraz się okazało że lepiej by było tego 7.06, albo w ten piątek :D no ale jeżeli ten czwartek musi być to ok ;) przeboleję tego grilla :P

 

proponuję zebrać się na maxowym chacie dzisiaj o 22:00 z dopiskiem MK przed nikiem, co wy na to? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera nie wiem czy sie wyrobie na jutro :/ i nie wiem jak z ludzmi bo w sumie zainteresowanie rowne 0 :P moze jednak przelozymy na za tydzien ? chyba ze po prostu zrobimy sobie sympatyczny wypad na piwo w malym gronie ja proponuje pergamin na grockiej 18

ok o 22 na czacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

student.jpg

 

dla uczacuch sie :P ja juz poparlem kampanie spoleczna :D

 

aaa 2osoby na krzyz to uciekam na kryspinow dupcie posmazyc i jakies zarwac :D trudno, jak wymyslicie jakis jeszcze termin w weekend to sie pisze, inne odpada chyba ze znowu za tydzien jakis dlugi weekend sie szykuje ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności