Skocz do zawartości

meeting w krakowie


maverick sheep

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 334
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sie porobilo jak wszyscy dopisza to bedziemu musieli sukiennice wynajac :D

 

Obywatel - (nie wiem czy sie to odmienia wiec jak by co to bij mnie:) Tomkowi Kuchrzowi slalem PM pisalem na gg nie wiem jak ktos ma z nim kontakt to niech mu da znac..

Shalivan-sorki za zmiane tematu no ale w koncu nowe spotkanie nowy temat.. ciekawe kto wymysla takie durne nazwy tematow?

Hatred-sory co wiecej moge napisac:/ biednie z tym wyszlo bo mialo byc tak zrobione zeby kazdy dal rede..a ja sie dzis dowiedzialem ze piatek u mnie tez odpada bo musze takie tam zeczy zalatwic...

barton_fink-kolejna (przynajmniej dla mnie) nowa twarz oh czebe bedzie za to wypic:D

mentaller-zawsze mozesz wziasc ksiazeczke na meeting :D

intoxicate-czyli bedzie was 3 w porywach do 5 :D very gut czyli 5 kolejnych powodow do picia :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie: do której godziny była ostatnia impreza? Dobrze by było, żeby jak najdłużej, bo będę miał problem z transportem, a zimno coś jak na tą porę roku, więc nocleg na świeżym powietrzu odpada ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okz dudes mnie niestety nie będzie. tak właściwie to teraz pisze z krakowa i jestem tu jeszcze do jutra ale jutro wieczoekiem wracam do domciu do katowic. właściwie plan był taki aby na następny dzięń do was przyjechać ale mam jeszcze do tego troszke pracy a terminy gonią ;P sami wiecie. Sory i bawcie się dobrze pozdro for all. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że coś kiepsko z organizacją - dzisiaj spotkanie a jeszcze nie było propozycji godziny - szczerze mówiąc bardziej by mi pasowało w przyszłym tygodniu - ale jesli zostaje na dzisiaj to będe - tylko która godzina ? - 20 ? 19? - może pod Bramą Floriańską - byle gdzieś na zewnątrz bo komórke mam z wykopalisk i może mi nie odbierać wewnątrz - więć ?

 

a kto wogóle będzie - potwierdzcie kto będzie ew. przenosimy na przyszły piątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio kiepskawo z organizacja

tzn bodajze umawialismy sie na 1 czerwca-czwartek...wiec nie wiem Tomku skad ta dzisijsza data...

czyli na czwartek mamy taka liste:

dareg -?%

amok-?

jonasz-100% mozlewe spuźnienie

Obywatel-100%

ttaaddeekk- 100%

Tomasz Kucharz- mam nadzieje ze 100%

intoxicate-100% + Talaner+Tweety+Fred+Fragless

barton-fink-100%

mentaller-50% w zaleznosci czy go ksiazki dorwia

salvage-100%

M@Ti-mam nadziej ze da rade ale ze sie nie wypowiedzial to go jeszcze zaspamuje i sie dowiem..

piun-100%

no i ja powinienem byc..

wiec jak widac spora grupka prosze tylko o potwierdzenie czy wszysctko co napisalem jest zgodne z prawda czy komus cos nie wyskoczylo czy cos...

i co do godziny komu kiedy pasuje

i czy zostajemy przy tym czwartku czy przenosimy...

nio i jakby wszyscy dopisali to bedzie 17 osob :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wszo pasuje i wogóle. Mav, w pergaminie moze troche ciasno jak na taką ekipę, no chyba ze masz jakies niezłe chody u szefostwa. Godzina jak dla mnie ok :D Wymodelujesz coś ładnego z tej okazji, jak ostatnio? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salvage no boxa co najwyzej:D jak znajde tamta rezerwacje to ja uzyje.. wiec pasowalo by o 18 :D ewentualnie o 19 to wydrapie czesc brzuszka 8ki i bedzie:D

no i czemu ja mam modelowac?niech ktos ruszy myszka i sie pobawi moge udostepnic to co robilem na ostatnie spotkanie:P

nio i sie okazalo ze jutro mam zajecia o 17.15-19.30 :/ale o 18 powinienem byc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dareg -powinien byc ale moze go nie bic

amok-raczej go nie bedzie

jonasz-100% mozlewe spuźnienie

Obywatel-100%

ttaaddeekk- 100%

Tomasz Kucharz- 100%

intoxicate-100% + Talaner+Tweety+Fred+Fragless(nie wszyscy na 100%)

barton-fink-100%

mentaller-nie da rady

salvage-100%

M@Ti-nie dal jak na razie znac

piun-100%

czyli z 10 osob powinno byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) panowie co taka cisza ? :)

 

bylo całkiem luźnie dowiedziałem się mnustwo ciekawych rzeczy (szczegulnie o roślinach(Amok : >) )

 

Tomek był dokładnie taki jak sobie wyobrazałem (serio serio :D ) czyli zaje.. luzak ::D

 

Jonasz mnie zniszczył swoim undergroundowym retro rowerkiem :) i gustowną skórą

 

Mam nadzieje ze nie byl to ostani meeting

 

Tomek - > a nic jakies 15 -20 min po tobie juz sie zebralismy :) zwale chyba juz wszyscy mieli , no i maniur brakowało hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja sobie Tomka jakos inaczej wyobralem :D ale zaskoczylem sie bo to swoj ziomal :D:D a i nie zapomnijcie ze teraz kto ma mniej postow to jest bardziej trndy na forum :D:D:D

a co do niun no to faktycznie nastepnym razem sie cos zorganizuje jakos inaczej bo teraz to bylo tak troche na szybko..

jonasz co z tymi fotkami nie widzisz ze spac przez nie nie moge :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rano suszyło strasznie , ale cała ekipa była bardzo fajna ,

niepamietam jak zwykle kiedy wszyscy sie zerwali ,

został tylko obywatel i ja na parkiecie ,

potem łapałem banki mytlane wypuszczane przez fajną , dziwną troche

niewiaste ,

gdzie są fotki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz, juz, Barton sam tego chciałesz, (masz jakies żyły na policzkach, ja nic tam nie malowałem, słowo daje), a teraz zadowolony :D ? Postanowiłem pokolorowac zdjęcia. Jeśli nie bedą wam pasowac, to wrzuce surowice. :] Jeśli wam sie spodoba, to mozecie śmiało przyznawac mi punkty reputacji. Nic wam to nie kosztuje :P

 

Od lewej(z tym papierosem :P): Barton_Fink, Maverick_Sheep, Dareg

img011rb.jpg

 

Tomasz Kucharz, Amok, Piun i Salvage (niestety on dał sobie w żyłę) I było mu bardzo dobrze :]

img024nu.jpg

 

Jonasz_Real, Tomasz Kucharz

img039fv.jpg

 

Maverick sheep, Obywatel, Piun

img055ct.jpg

 

Amok, of course...

img062be.jpg

 

Amok, (to chyba Piun, taaak to Piun , zapewnie rozpłakał z wrażenia z naszego spotkania ;] ) Salvage

img096hs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności