Skocz do zawartości

Pojazd 3D: VW Beetle 1963 vel. Garbus


SZAMPEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisałeś, że robisz rocznik 1963 no to jak ten rocznik to masz bardzo dużo błędów zaznaczyłem, co powinieneś poprawić a co do tej maski to qba ma racje z tym, że przy innym kątem nie widać tej nie równości

beetlezle3sx.th.jpg

 

a tu masz link do strony ze zdjęciami do tego rocznika oglądaj i poprawiaj :D

http://www.classicvws.com/gulfblu.htm

 

raz już napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mrkrzysiek zobaczył pare niezgodnosci z oryginałem, tyle że ja ich nie widze, to raz, a dwa, że nie kce mi sie już przy tym dłubac. Zresztą, skoro nie widac róznicy, to po co przepłacac:p

A tak na serio, to zapodaje pierwsze rendery. Pierwszy jest chyba za jasny i prześwietlony. Drugi - miom zdaniem - lepszy :d

Miłego oglądnia i nie besztajcie za bardzo - sie dopiero uczem :D

 

http://img47.imageshack.us/my.php?image=r25qc.jpg

http://img419.imageshack.us/my.php?image=r37ge.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio panie SZAMPEK! Model zaaaajefajny! Jak dla mnie bomba :-)

Może się nie znam, ale nie wydaje mi się by trzeba było go poprawiać...

Choć nad renderkiem bym popracował :-P [Oświetlenie jakieś takie nie takie i te materiały mogły by byc lepsze ;-) ].

Powodzenie! Czekam na kolejne renderki w większej rozdzielczości...

(na tych małych niewiele widać...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model mi się podoba , da się czepić ale już bez przesady ; )

Jak zwykle bywa ładny model zostanie spieprzony brzydkim renderem z powodu pośpiechu do ukończenia projektu. Posiedź nad renderem drugie tyle co modelem i możesz otrzymać bardzo ładny efekt końcowy...jeśli ten lakier który masz jest z kądś zassany to nie bój się w nim kombinować ;P on nie może taki zostać ...baw się ustawieniami i nie kończ tej pracy w euforycznym nastroju ukończonego modelu :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak zwykle zgodzę się z chveti'm w sumie błędy są w modelu ale jeśli chodzi o sam rocznik więc już się nie będę czepiał, jak ci się nie chce poprawiać, szkoda że na forum dałeś takie małe rendery z lakierem większe może by pokazały błędy w modelingu

 

P.S. zmień chociaż te światła na błotnikach psują efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyah. Dzięki za miłe beszty :D Fajnie sie beszta, ale jak widac, za wielkiego obycia z materiałami nie mam, to moze jakies konkrety byscie podali, co? Łatwo sie mówi: 'popraw', ale co?? Obbicia są złe, złe rozchodzenie światła. co mam poprawiec??? Help!!!!!!

A to jeszcze jedna praca do zbesztania. Ahoj :D

 

http://img520.imageshack.us/my.php?image=vwbeetlebig0kb.jpg

 

 

Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. THX meiker za mile słowa, ale reszta chyba ma troche racji - a ja moze ciapke za ostro zareagowałem. Skruszony wiec mówi sorry, jak chwalic to chwalic, ale jak jest za co besztac, to też ktoś kto musi robic... A że moja praca nie jest idealna, no cóż. Każdy miał jakies poczatki:p Na razie zawieszam działalnosc w maxie ze względu na maturke. Za jakies miesiac wróce tu i zaczen testowac shadery, mam nadzieje, ze mi wtedy pomożecie. A na razie narak i do usłyszenia - i mimo wszystko dzięki, mam nadzieje za konstruktywna i moblilizującą mnie, krytyke. Pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówi sam tytuł postu, w trosce żeby nie zaśmiecac forum, wrzucam tego posta tutaj. To jedna z moich starszych prac, ale mam do niej jakiś szczególny sentyment. Wrzucam więc ją, żeby się dowiedziec, jakie są wasze odczucia. Pozdro!

 

flaga1xe.jpg

 

PS. Pozdro dla tych wszystkich, którzy będą sie ze mną pocić w czwartek od 10.00 - damy rade (mam nadzieje :))!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności