Skocz do zawartości

Obiekt 3D:modele low poly


vv3k70r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w!e8 hmmm kogo to ze sie przejadly?? bo mnie to nie rusza a robic ot i nabijac sobie posty mozesz w innym watku

dystansu czlowieku, dystansu troche ;)

jakby nie bylo, to moj poprzedni post dotyczy po czesci tego watku heh ;)

i jest odpowiedzia na inny post heh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystansu czlowieku, dystansu troche ;)

jakby nie bylo, to moj poprzedni post dotyczy po czesci tego watku heh ;)

i jest odpowiedzia na inny post heh ;)

Witam!!

hmmm dystans?? a co to ;)

troche mi sie przejadly takie posty (tego typu) jak cie cos nie interesuje (przejadlo sie) to po co pisac... nie widze tutaj zwiazku z tematem dla mnie to ot i tyle

 

tak jak pisze kurt 3ds max8

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne fajne to modeliki :) bardzo mi sie podobaja -- rozumie ze jak juz skompletujesz pokazna biblioteke modeli to wezmiesz sie za ich teksturki ?? jak to zrobisz to potem animke z tym posklejac, bo lov poly nie powinno zabijac proca w renderku :D -- Osobiscie nie uwazam ze watek sie przejadl.... a ze ludzie walcza z autami -- hmmmm -- najlepiej robi sie to co sie lubi (nie mowie tu o zlecieniach) -- Watek mam dodany do ulubionych i czekam na kolejny update :D pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

himek--> jak skoncze ten model(bmw z4) to zabieram sie za tex i jade z czyms innym moze organika.... dzieki :) hmmm nad animka sie nie zastanawialem ale moze choc watpie :D

Ars Goetia--> lol i to sie nazywa robienie ot tylko szkoda ze w moim watku.... tak na marginesie to nie kumam o co chodzi z tym newbie i co ma dorzeczy czas "spedzony na forum" i sorki ale jak masz takie posty pisac to lepiej juz na moich watkach sie nie udzielaj tyle odemnie.....

nie dlugo wrzuce jakies upy

pozdro

 

 

............................................................................................

 

Witam!!

update obiecany

poczatek felgi nie cale 1h narazie :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

kolejny update :)

co tu tak cicho, jak brzydko to pisac a nie nie odzywac sie :D

wydaje mi sie ze skonczylem model :)

zaczynam mapowac........licze na wasza pomoc :)

wiem ze to troche nie logiczne ze wymodelowalem felgi a nie zrobilem wnetrz swiatel ale taki byl moj zamysl gdyz chce sie nauczyc malowac(??) swiatla :D

i tu tym bardziej licze na wasza pomoc bo nie mam zielonego pojecia jak sie za to zabrac jakies linki tutki porady mile widzianae :)

tyle mojego faflunienia,screeny......

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

mam taki dylemat gdzy gram sobie w tocaracedriver 2 i tam jak sie przygladam to niewidze zeby oni robili wnetrza swiatel tzw nie wiem czy dobrze widze pokaze screeny

http://www.soneraplaza.fi/GetImages/GetImages_GetImage_jpg/0,2600,48384,00.jpg

http://www.silicon-fusion.com/games/Xbox/1549/28.jpg

i jeszcze jedno pytanie czy szyby sa detachowane czy sa polaczone z karoseria??

 

edit:

takie cos mi przyszlo do glowy jak to bedzie wyglada jak zrobie tak (chodzi o mapping) ze jak rboie unwrapa i chce zeby ten bok samochodu nie mial dwoch polowek to je polacze prawda?? tylko ze bedzie problem z literami bo beda odwrocone prawda??

ok a teraz mi takie cos przyszlo do glowy moze mozna zrobic tak--. mam polowe samochodu daje unwrapa i po nim daje symmetry i robie unwrapa polowe a bede mial pozniej dwie polowy samochodu tak samo robie textury polowy samochodu a mam dla calego zadziala takie cos ??

(chcialem sprawdzic ale max mi sie zawiesil :D)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

zrobielm taki model corsair (samolot :)) ale niwazne zrobilem do niego moje pierwsze zaznaczam pierwsze mapowanie(oczywiscie nie skonczone :)) i chcialbym was sie zapytac czy dobrze czy zle czy mam zle podejscie do tego czy jak ??

aha powiem wam jaka metoda robilem:

zaznaczalaem np. skrzydla i dawalem flatten mapping (niezawsze) pozniej dawalem normal mapping (box mapping) i pozniej laczylem vertexy ktore mozna bylo polaczyc np. dol skrzydla i gore :)

dobrze??

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności