Skocz do zawartości

Scena 3D: Wejscie


Arthi76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wrzucam wizke którą robiłem przez ostatnie 2 dni. Właściwie to miałem coś wymyślić i tylko w kreskach narysować jakis wiatrołap wewnętrzny czy jak to się tam nazywa, ale spodobało mi sie i narysowałem całość. Jakby się coś komuś niepodobało albo podobało nie pisze

Render :vray Irr+LC, jedno światło direct + halogenki w szafkach

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo ładne jak możesz to zdradź w jaki sposób dopaliłeś scnę że jest tak ładnie jasna (albo dod. światła, albo odpowiedni multiplier)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze. Renderek zapuszczę sobie na noc w większej rozdziałce bo szkoda ładnego dnia, a render to pewnie z 6h jak nic.

 

Savoy: To że tak jasno chyba przez multipier env chyba ustawiony na 5, światło direct na 7 a z tyłu kamery biała ściana, żadnych dodatkowych świateł z tyłu

 

vv3k70r:Zastanawiałem się czy dawać jakiś background, pierwotnie okna miały być białe przepalone, ale jakoś blado było to dodałem kilka drzwek w PS-ie, może ciut za duży kontrast,a szyb nie dałem i zmniejszając kontrast to wygladało to fatalnie, teraz chyba dodam plane z backgroundem i wstawię szyby żeby się coś odbijało

 

RA: co z tym kadrem nie tak? na kompozycji to się nie znam, po prostu chciałem pokazać jak najwięcej, jakbyś mógł sprecyzować co ewentualnie zmienić byłbym wdzięczny

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności