Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Ford Mustang 1969


torm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) wlasnie skonczylem mojego mustanga:) nie powiem pewnie ma tam kilka niedociagniec... ale prace uwazam za skonczom przy najmniej jak na tym etapie znajomosci 3ds maxa wiecej chyba nie zrobie..:/ tak wiec zapraszam do oceny:)

 

mustang_b834b.jpg

 

P.S. praca podmasterowana w photoshopie zeby dodac jej troche oldschoolowego klimatu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Możesz pokazać "czysty" render, bo na tym faktycznie za dużo nie widać?

Z tego co można zobaczyć to model wydaje się całkiem, całkiem... Detale dodają mu pozytywnego klimatu :-)

(Choć ten grill taki jakiś wielki ?!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacunnio - render wydaje sie mi wyrazny... zreszta zobacz zreszta na oryginalny na dole:) a kamera jest celowo .. to mialo byc zdjecie artystyczne:P

 

miwt - no fakt.. troche przegiolem;) ale mi sie podoba:P

 

arthi - no jak sie dokladniej przyjzec to faktycznie.. ale to chyba kwestia ujecia i perspektywy a nie samego samochodu bo zapewniam ze jest prosty:)

 

HXL - ok:) zarzcuilem wszystko nizej, wielkosc grilla to chyba tez kwestia ujecia ... zrob sobie zdjecie glowy od gory... leb bedziesz mial wielki jak globus a nozki malutkie;)

 

lilowy - z tym podwoziem to nawet mi nie mow:P juz na wszystkie sposoby probowalem to zrobic:P .. a opony wlasnie takie szerokie mialy byc.. w koncu MUSCLE car..:)

 

YessMaster - zarzucam bez blooma:)

 

Kielbaster - to juz bylo...

 

damusTo - no...;P takie bylo zalozenie:P ale prosilbym bardziej szczegolowo

 

no i dorzucam siatke i render pierwotny:

mustanglast_9977c.jpg

siatka_da30d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model zawiera sporo błędów. Dalej, MS miejscami za słaby i wychodza kanty

Felgi, dla mnie nie do zaakceptowania, OPONY! i gril do poprawy, tło musisz przemyśleć ten horyzont mało fajny jest. Czy tam stroboskoby sa pod bryczką ?

Czego nie ma więcej ujęć ? To autko ma tez całkiem sexy tyłeczek.

No dla mnie to wip jest na dobrej choc jeszcze krętej drodze.

Pytanie czy możesz powiedzieć co dałes w kanale koloru lakieru bo to akurat mi sie podoba nawet bardzo, choc odbicia juz nie.

I co to jest pod zderzakiem tam takie ? przy kole ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do modelu to masz racje.. ale nie mam narazie sily dluzej nad tym pracowac:) tymbardziej ze teraz zaczalem go animowac... :) a nad model zawsze mozna zmodyfikowac...

co masz na mysli mowiac "Felgi, dla mnie nie do zaakceptowania, OPONY! i gril do poprawy"? chodzi Ci o materialy? bardziej szczegolowo bym prosil:)

tlo juz zmienilem:) bedzie widoczne w animacji:) chodz niedlugo pewnie zapodam tez pojedynczy render

stroboskopy usuniete... :)

wiecej ujec rownierz bedzie w animacji:)

a co do lakieru to urzylem dokladnie z tego tutoriala:

http://www.3dkingdom.org/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=541 a reszta to gra swiatel... czyli nalozenie niebieskiego na czerwony;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec gril i felgi trzeba przemodelować w moim odczuciu.

Opony mają zas kiepski materiał. Oglnie chromy chyba zbyt lustrzane są...

... i strasznie mnie drazni ten dynksik pod zdezrzkiem co to niby kierunek ?

PAMIĘTAJ ŻE JEST TO 1 z 3 RZECZY DlA KTÓREJ WARTO UMRZEĆ - jak mawiano wsród walczących w wietnamie ...

To auto to żywa wciaż legeda tu nie ma działana po łebkach, zbyt wielu wielbicieli lepiej ich nie draznic ;) takrze do roboty...

... powiedz cos wiecej o ideologi tego oswietlenia daj sympatyczne efekty drzemie w nim gigantyczny potencjał, trzeba go rozbudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damus co do grilla to chodzi Ci o jego zageszczenie? (fakt chrom trzeba troche przydymic... wiec to sie zrobi) a co do samych felg to jestem z nich bardzo zadowolony:P tymbardziej ze robilem bez zadnego tutoriala.. moze detale typu sruby by im sie przydaly:) a na material opon nie mam juz zadnych pomyslow.. ale bede jeszcze nad nim pracowal:) hmmm... a co Ci sie nie podoba w tym kierunku?:P moze jest troszke za jasny?? powinien chyba bardziej zlewac sie z reszta samochodu

 

a co do niedociagniec na siatce.. to moglby ktos mi zaznaczyc czerwonymi kolkami w paincie gdzie nalezy poprawic? bo ja od patrzenia na ta siatke godzinami nic tam prawie nie widze..:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na pierwszy samochod jest bardzo dobry, napiszcie mu konkretnie co nie tak,

fakt ze jakbym mial odebrac go w takim stanie od blacharza to bym sie z deka wnerwil,

a ze sie od razu wzial za robienei trudnego wozu :) no coz :) pomozcie mu :) dajcie jakis odnosnik do materialu opony jak ta zla (czlowiek sie za modelowanie wzial a Wy sie juz o materialy czepiacie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec autko oddalem do blacharza;) i mysle ze teraz juz wyglada o wiele lepiej:) ale ocencie sami:) jak cos znajdziecie to napiszcie dokladnie co gdzie i jak...:) i nie czepiajcie sie materialow... bo nad tym jeszcze pracuje:) a o to renderki:

 

widok z boku:)

bok_5db2d.jpg

 

troche dachu:):)

gora_25e59.jpg

 

moj ulubiony przod:)

przod_7dbf9.jpg

 

"sexowny tyleczek" ;) hehe

tyl_24ce7.jpg

 

no i takie jedno z proznosci:P ;)

torm_6d2ad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej...ale:p

- obrzydliwe opony (materiał jak i krztałt)

- wszystkie elementy chromowane lipnie wyszły (za białe)

- czy tak ciężko jest ustawić samochód żeby nie latał w powietrzu albo nie był "wbity" w "podłoge":p

- tylne swiatła do poprawy (materiał)

- rowki między klapą z tyłu a karoserią do poprawy

myśle, że jak byś zrobił proste wnętrze, to byś się za bardzo nie napracował a mógłbyś zrobić wtedy lekko przeźroczyste szyby i to by wiele dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... co do opon sie zgodze...

chrom wyszedl jaki wyszedl bo nie ma sie w nim co odbijac...

w sumie to chyba nie tak ciezko.. ale... opony powinny byc lekko splaszczone.. a wbicie ich w podloge nadaje taki wlasnie efekt.. fakt ze nie "rozplywaja" sie na boki" ale to juz jazda nie na moje progi

ehhhh... mowilem zeby nie czepiac sie materialow?:P

i w koncu... dzieki;) choc juz powiedzial mi to vv3k70r:P rowki beda poprawione:)

 

napisze jeszcze raz... chodzi mi glownie o ocene samego modelu... moze powinienm wrzucic sama siatke.. badz tez rendery bez materialow.. ale mysle ze z materialami latwiej wychwycic bledy no i pomagaja przedstawic to jak samochod bedzie wygladal w wersji ostatecznej... niepotrzebnie zaczynalem ten watek.. moglbym prosic moderatorow o polaczenie go z wipem o tej samej nazwie? dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności