Skocz do zawartości

Wstań I Uwierz W Siebie !


-Dino-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie zrozumiałem tekstów :D

 

czekaj... mam mowić, że to co brzydkie to ładne i rysować brzydkie żeby innym się podobało?

(i jednocześnie kreować własny, niezgodny ze mną, styl :] )

 

a z tymi zdjęciami (obrazami) ciekawy pomysł, szczególnie pierwszy i ten z podpisem "jesteś wielki" nieźle dopasowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh moza jak kura głupi ale nie rozumiem tego- pojawiaja sie teksty-"jestes wielki"," nie poddawaj sie"- bla bla dotyczace ambicji rysownika, a tu raptem" zlo jest jak slepa uliczka"czy cos takiego~~),albo "patrz prosto w oczy"( to ******* moje uczucia:p) co ma piernik do wiatraka? Zreszta czytajac to, wnioskuje ze chora ambicja cie ogarnia- nawet jak ******* jakis shit, to wmawiasz sobie ze to jest *******:/ Są i teksty bezsensowne i nieuzasadnione:"aby twoj projekt podobal sie innym nie moze podobac sie tobie"- tego to juz wogole nie rozumiem...No chyba ze tworzysz jakas abstrakcje czy cos co przez ogol nie jest akceptowane...

Dla mnie to kupa farmazonów z obrazkami- sry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no coz ...ja to rozumem tak ze musim bez przerwy dazyc do spełniania swoich planów, nie poddawac sie i cały czas wierzyć w siebie bo tylko wtedy osiagniemy swoj cel ;)

no ...ja to tak rozumiem

 

jesli o grafike chodzi to widzialem juz kiedys cos podobnego ale oczywiscie bez tekstu ,-po prostu w ten sposob polaczone zdjecia ;)

 

fajne widoczki ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. jak ty rysowałeś każdy z tych obrazków to fajnie wyszło. Montaz strasznie prosty (miejscami prostacki - albo inne słowo - naiwny, bo prostacki jest obraźliwe, a nie chcę nikogo obrażać).

Nie podoba mi się wogóle. Nie wiem też co to ma być?! CZy jest to swoisty żart na co wskazują napisy a odwal się, czy jest to na poważnie.

Ani to ani to moim zdaniem nie zostało osiągnięte ;) Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja tam rozumiem przeslanie...pustka kosmosku w ktorej czlowiek jest malutki i nic nie moze przeciwko sile umyslu ...=walka tych 2 rzeczy...czyli wnioskujac...w pewnym sensie walka umyslu nad rozwojem....ale zem zakrecil...ogolem fajny fotomontaz...mozna by tylko inaczej auta tam wplesc...tzn bez tych ramek...albo wszytkie w jednej ramce...albo jakos w bardziej wyszukany sposob wplecione w tlo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no schrzanilem tymi autami...niepasują w ogóle...

i chyba niezapisalem na dysku bez tych aut...

 

a moją wymówką jest to że 3 w nocy już oczy mi lzawily i sie lepily - chcialem to na szybko wykonczyć...

 

ale dziś nad tym zdjeciem popracuje i wstawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ty rysowałeś każdy z tych obrazków to fajnie wyszło

raczej nie. widze tutaj prace wielu autorów. i bynajmniej nie jesteś żadnych z nich (no może poza samochodami ktore IMHO tutaj wogole ani troche nie pasuja) :P pytales ich o zgode?:> hihi

swoja drogą montarz fajny choc czasem nie trzyma sie kupy. trzymaj sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej..no co wszyscy sie na mnie tak uwzieli?...ja tylko chcialem pokazać taki montaz tym którzy jeszcze czegoś takiego niewidzieli...pozatym bardzo mi sie takie coś podobalo...

 

a i zapewniam że ja to w pelni sam zrobilem i moge nawet pokazać każdy kolejno obrazek i zapisy początkowych faz pracy, wiec takie teksty "Nawet na pewno ściągnięte, Dino dołożył tu jedynie swe niezwykle głębokie przemyślenia:)", gdzie ktoś nie wie kto co ma na kompie i co robi - są troszke nie na miejscu

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie stanowi problemu to zapodaj, szczególnie początkowy zapis zdjęcia pierwszego/ostatniego może być ciekawy. Nawet jeśli sam żeś wykonał wszystkie te kopie G. Martina i realizacje różnych tutoriali to klaskać nie będę, no sorry.

 

 

mmm -dino- chyba chodzilo o dodawanie poszczegolnych obrazkow i ich hmm "montaz"... niz robienie kazdego od podstaw... przynajmniej ja to tak odebralem...

 

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD bez sensu - bo jak to wygląda ? jak byś połączył do kupy 10 tapet i pomiędzy nimi dał gradient co by porobić przejscia - gdzie tu Twoja twórczośc za przeproszeniem ? chcesz mi powiedzieć że te wszystkie planety to od początku do konca Twoje prace - bez sciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie tu Twoja twórczośc za przeproszeniem ?

ej! są przecież samochody. to na pewno jest jakiś głębszy przekaz xD

 

a co do samego montażu to nie jest nic specjalnego - widać przejścia pomiędzy kolejnymi grafikami zaś pierwsze i ostatnie zdjęcia i ich przejścia to najgorsza robota montażowa jaką widziałem od w tym roku...

pamiętaj, że clone stamp tool to nie wszystko!

 

Twierdzisz, że te planety są Twoje? Znaczy, że sam je narysowałeś??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności