Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW series 7 [ update: 19.04.2006 15:56 ]


hkropinski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ok... jutro na pewno wyrenderuje mode bez siatki... dzisiaj dlubalem, dlubalem i nie mialem czasu... a wszystko przez nielota...

nielot-> jutro ide do szkoly. mam 3 kartkówki i sprawdzian:/ dzisiaj zamiast odrobić lekcje i sie pouczyc dlubalem w bmw specjalnie po to by model bez siatki jakoś wyglądał:D:D wiedz że jak dostane jakąś pałę jutro to WSZYSTKO zwale na Ciebie. ... hihi...:D:D pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok... jutro na pewno wyrenderuje mode bez siatki... dzisiaj dlubalem, dlubalem i nie mialem czasu... a wszystko przez nielota...

nielot-> jutro ide do szkoly. mam 3 kartkówki i sprawdzian:/ dzisiaj zamiast odrobić lekcje i sie pouczyc dlubalem w bmw specjalnie po to by model bez siatki jakoś wyglądał:D:D wiedz że jak dostane jakąś pałę jutro to WSZYSTKO zwale na Ciebie. ... hihi...:D:D pozdr

:D

 

i tak trzymaj :D olej szkole jedna pala swiata nie zwojuje ;)

 

a tak poza tym to nie mozesz na mnie zwalac bo duzo roboty w nim nie bylo aby ladnie wygladal (wogole??) wiec jak cos to ty sie leniles i uczyc ci sie nie chcialo :D

 

i jak byly jakies paly??

a tak poza tym to zawsze sie zwala na biednego malego nielota ;P

ps. jak zobacze jakies fale na bmce to ci d**** zloje ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... chyba jest coraz wiecej klopotow z serwerami imageshack bo mnie tez czasami nie moze znalesc strony i laduje po 3 minuty...ostatnio jednak nie mialem zadnych klopotów, pozdr

ps. co do auta to teraz zabiore się za drzwi pozniej bok a na końcu dokoncze przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzikei Wam za komentarze;)

 

7demon -> i don't know

Synthax -> dzięki;) blueprinty są z http://www.smcars.net

Jim mee -> heh... garazu nie mam a, a referki to moge mieć do skody octavii 04

 

javor -> nie omieszkam sprawdzić;)))

 

na razie brak update'ow, od tego autka musze "odpocząć" bawię się gallardo, ale na forum nie daje bo pewnie tez od niego zechce odpocząć ale narazie idzie mi ok, kończę modelowanie,

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności