Skocz do zawartości

Scena 3D: Sahara Skatepark


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Okiem sk8tera (:D) za duże kąty, za wysokie przeszkody, wiele niepotrzebnych schodów, brak podstawowych elementów jak grind rail czy funbox z murkiem/rurką.

 

Okiem "grafika" :P Wszystko wygląda jak bys pojechał standardowym materiałem tylko z róznym kolorem i rónym bumpem, woda jakaś tak niemokra:P Ale za to oswietlenie mi sie podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta fontanna jakaś taka mało fontannowata... wyglądą, jakby ktoś na nią założył kopułke niebieską lekko przezroczystą. Same shadery są, sorki za wyrażenie, do dupy. Woda mogła by być raytrace albo jak renderujesz mentalem to dgs material, na piasek dałbym drobnego bumpa. Nie jestem sk8erem więc nie umiem się wypowiedzieć co do atrakcji (tak to się nazywa?), ale widzę że trochę za mało rurek porobiłeś. Ogólnie - matsy do poprawy, a z wody zrób system cząsteczek, będzie lepiej wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ocena będzie taka. wygląda to jak screen z jakiejś gierki i to nie najświerzszej. Właśnie to mnie dziwi że coś co jest renderowanym obrazem wygląda jak screen z gierki który "robi sie" w realtimie. Ale co ja tam wiem. Pozdrówka i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności