Jump to content

postac lp: hover tank q4

^^maciek
 Share

Recommended Posts

Oto model hover tanka ktory zaczolem robic wczoraj korpus prawie ukonczony, glowa zajmuje sie akutalnie docelowo 3000 tri + normal mapa z hipoly. Model w przeciwnienstwie do originalu nie bedzie mial rak co nie jest spodowodwane moim lenistwem ale ich brakiem na referencjach.

hovrt4pc.jpg

hahaha - pain - hyhy... niezle...

wporzo - podzialalbys smotth grupami coby obiekt lepiej wygladal - jak dobrze podzialasz to bedzie tez duuuzooo czytelniejszy - bo teraz troche faktycznie suabo widac co i jak...

pokazalbys koncept tez bo narazie mozna sie tylko domyslac jak to ma dzialac/wygladac...

ps. mam wrazenie ze daloby sie ten obiekt wyrzezac z mniejszej ilosci triangli... - chyba ze to co pokazujesz to ma byc docelowo hi-poly...

pzoodora

co do kolejnosci modelowania hpoly i lpoly to sa 2 ruzne szkoly. kazda ma troche slusznosci :)

osobiscie wole robic najpierw wersje lpoly - i puzniej ewentualnie lekko ja modyfikowac pod model hpoly - mam wtedy pewnosc iz zmieszcze sie w poly count. Modelowanie od razu wesji Hpoly nie zawsze daje taka gwarancje bo mozna pszyszarzowac.

co do modelu - to ciezko narazie stwierdzic co to jest . -:)

tak sobie jeszcze mysle - skoro nie masz rak na konceptach - to albo je zrob 'z glowy' albo w ogole to olej - bo po kiego taki model bez rak??

no nie wiem - nie zebym cie zniechecal - ale w takim wypadku to jakies polsrodki...

pozdoa