Skocz do zawartości

Animacja 3D: Zbiór moich animacji


patry

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

eee... Sam nie wiem od czego zacząć, może od początku. Dwie pierwsze animacje, nie za specjalne, nie wiem czy to robiłeś plugin-em czy czymś innym ale tak czy siak nie wysiliłeś się w ogóle, poza klikaniem. Dalej te animacje z piłkarzem to aż boję się komentować, co nie powiem to i tak jako kontrę postawisz to że jesteś początkujący, postacie poruszają się tak nie naturalnie, że ołówek postawiony na stole porusza się od nich bardziej naturalnie. Radzę ci dużo czytać na temat animacji bo to nie tylko praktyka ale także teoria, radzę ci poczytać na temat antypacji czyli uprzedzania ruchów.

znudziło mnie ciągłe modelowanie więc zrobiłem animacje

jeżeli tak szybko się nudzisz to bez obrazy nie wróżę ci sukcesów.

 

P.S Napisz jakie oprogramowanie użyłeś bo nie moja rola w domyślaniu się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..niestey obejrzalem 2 tylko, reszty nie dalem rady sie juz zmusic. Chciales oceny od 1- 10 (obejrzalem ciosy i freestyle) ocene stawiam -1, no ale jezeli jeste poczatkujacym animatorem ktory dopiero zaczyna swoja przygode z animacje to moge ci dac 5pkt nawet :] a 10 punktow to ci daje za kompresje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oceny:

ciosy.avi : 1

ragdoll.avi : 1

freestyle.avi : 1

pilka_nozna.avi : 1

reactor.avi : 1

 

Bez urazy ale to sie bardziej nadaje do "rzeczy interesujące/zabawne" w dziale wolne dyskusje :) Anyway thx for great fun :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe podejscie, dosc mechaniczne do animacji,

jak na poczatkujacego to dosc duzy przekroj zainteresowan,

no i w koncu nie modelarz co robi kolejny model static, tylko ktos zainteresowany rychem,

ze wyglada to jak wyglada,

kazdy ma mase takich probek na dysku jak chce cos rpzetestowac, z tego wlasnei bierze sie doswiadczenie :)

gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie: czy jak oceniacie moje animacje to patrzycie też na modele (czy są dobrze zrobione, czy są szczegóły)?

Jeśli tak, to nie patrzcie tak! Modele robiłem jak najszybciej i nie zwracałem uwagi na szczegóły (oczywiście modeli, a nie animacji).

Chciałbym o ocene samej animacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu patrzeć na modele? Przeciez to trzy box'y na krzyż, i to nazywasz modelem? Patrzyłem tylko na animację. Ta animacja z piłką...hhhmm..ciekawa, a bardzej ta kulka ta której widać tylko śmieci. Całość oceniem na 5, prosta kalkulacja. Jest pięć prac, dostajesz pięć, dzielisz jak sobie chcesz (czyli 1 , 1 ,1 ,1 ,1;]). Na początek dobre i 5;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Master Kiełbaster liczysz tak jak PatriaRha to wychodzi, że dajesz mi 11/10, a taka ocena nie istnieje.

Mała rada - poucz się matematyki

 

I bardzo proszę o normalne oceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bl0ndynek

Niestety ale jak poprzednicy za każdą animke 1 w szczególności za ciosy.

Widać że załapałeś podstawy jak to się robi ale nie widać, że nie chciałeś coś szybko zrobić i wstawić : ) To tą test animacje jakie można zrobić testując jak dana funkcja działa z pewnością nic czym moża się pochwalić : ) Ale szkol się, ćwicz rób więcej takich to może coś pokażesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Master Kiełbaster liczysz tak jak PatriaRha to wychodzi, że dajesz mi 11/10, a taka ocena nie istnieje.

Mała rada - poucz się matematyki

 

I bardzo proszę o normalne oceny

 

Spójrz sam na swoją prace i ją oceń, ciekaw jestem jakie byś dał oceny sam sobie :). Proponuje zrobić coś poważniejszego i wrzucić na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo prześle filmik 3D (nie animacje) który ma 3min i 32sek.

Tylko, że on ma 56,1MB i nie mam kiedy przesłać (chyba, że dzisiaj w nocy wyśle do internetu)

Tam zwracałem uwage nie tylko na animacje ale też na modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragdoll jest komiczne :) Ogólnie... hmm, lepiej nie oceniać, ale i tak Ragdoll rules !!

Tja, ja to kiedyś się cieszyłem jak się udało box'a zakręcić :] Początki zawsze są bolesne... np. na gitarze. Paluchy bolały, ale teraz gra się jak Santana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje oceniam jak na początkującego 3/10. Ale filmik który niedługo tu dam oceniam 7/10 (dałem z siebie maks możliwości), więc wy ten filmik ocenicie chyba 3 lub cudem 4/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patry -> najważniejsze żeby się tobie podobało! Staraj się tak robić animacje/modele/rendering abyś je sam oceniał na 10/10 wtedy, żebyś był zadowolony. Dając animację do oceny pamiętaj, że musisz liczyć się z surową krytyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności