Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Czołg. Własny Koncept


Ameras

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajne , fajne. Osobiście wyciągnąłbym te kolce na zderzaku ;> dał sitakę na te reflektory , dodał masy wierzyczce i zadbał jakoś by jeden - wcale nie przypadkowy strzał w te baniaczki z gazem - nie unicestwił pojazdu :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne , fajne. Osobiście wyciągnąłbym te kolce na zderzaku ;> dał sitakę na te reflektory , dodał masy wierzyczce i zadbał jakoś by jeden - wcale nie przypadkowy strzał w te baniaczki z gazem - nie unicestwił pojazdu :] .

Wróce do domuu zrobie z tym coś i wstawie update. (Pisze od kumpla). Tylko zastanawiam sie co można dać wokół tych pojemników:) a swoją drogą to to miały być pojemniki z uranem:P do rozwalenia przeciwnika:P ale coś sie z tym zrobi. Pokombinuje troszke i dam render. I mam takie malutkie pytanie odnośnie siatki pojazdyn i innych objektów. Czy można w V-ray`u zrobić render siatki i materiału na raz?? Prosze napiszcie jak to sie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to wyglada jak jakas kosiarka z tymi kolcami z przodu, ale jest niezle. przod wyglada nawt fajnie, ale tyl taki pusty ( i kanciasty ), mam nadzieje ze cos tam jeszcze bedzie? troche mi nie pasuje to dzialo glowne, lufa taka dluga a samo wiezyczka taka mala, ja bym ta lufe troche skrocil, ale cos do niej dodal, moze jakas "ozdobe" na samym koncu, bo na razie to zwykla tuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie było zamierzenie żeby te gąsienice wisiały. :D Zmienie to ale powiedzcie jest jakiś sposób na zrobienie takiej gąsienicy. Jakiś modyfikator:P?? bo ja narysowałem linie NURMS i dodałem shell a potem to obklejałem BOX`ami. Zrobie coś z tą lufą i te kolce zmniejsze bo żeczywiście wygląda jak kosiarka :). Za niedługo UPDATE.

///////////

Musze zmienić te śruby na nity bo dziwnie wyglądają. Jakoś sie na nich światło dziwnie załamuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz lepiej z ta lufa, ale dodaj jeszcze cos do niej. nadal masz te kolce za dlugie. nie wiem poco sa tu i te kolce i te niby metalowe rurki przed pojazdem? ja bym ktores z nich usunal albo przerobil. pokaz wreszcie siatke tej fortecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeee.. ale gangsteroza .... dał bym jakieś flame'y po bokach :P . Jak dojdę do swoich czołgów będzie wesoło :D:D:D .

 

Kangur bardziej aluminiowy sugeruję jeśli zostanie , i te kolce ... troszeczkę bym przerzedził. Mi się bardzo podoba :).

 

Taka estetyczna rzecz ( bo malowałem kiedyś necronów w WH40k ) - te zbiorniki ... umiałbyś tam wstawić jaśniejący rdzeń w środku ? Najlepiej gdyby nie był to glow'ujący pręt tylko tak miło rozpraszający sie rdzeń jasnej zieleni? Nawet jak nie da się tego zrobic to dla mnie jest superaśne. O! Może pomyśl o jakiejś drobnej kalkomani tu i tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny model, z materiałami zabawkowo wygląda, lepiej bez

poprawił bym ten szybkostrzelny karabin (wulkan to się chyba zwie) wysunął bym trosze lufy z obudowy i tak jak wyżej, bez kółek nośnych daleko nie pojedziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow cool Man !! Dzięki za zrealizowany efekt ;) . Zmniejszyłbym to świecenie , żeby nie oświetlało czołgu , a sobie samo świeciło tam w tych zbiorniczkach tylko. I te bliki jasne ..... achyba już rozumiem , to nie bliki tylko ten rdzeń się tak zagina tak ?

Skoro już tu zaczynają świecić różne rzeczy , to może te światełka z przodu też małe co nieco by robiły :? :)

jeśli nie wysunąć to może skrócić ta osłonke na vulkanch.Ale tylko tyci chyba.

 

szukał bym tego efektu z jpga , bez rozświetlania czołgu. Przynajmniej nie tak mocnego świecenia bo by Cię w nocy z a u w a ż y l i :D

 

Czy możesz nieco opowiedzieć jak zrobiłes to szkło , i czym jest ten świecący pręt. Jam laik w innych opcjach niż modeling.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow cool Man !! Dzięki za zrealizowany efekt ;) . Zmniejszyłbym to świecenie , żeby nie oświetlało czołgu , a sobie samo świeciło tam w tych zbiorniczkach tylko. I te bliki jasne ..... achyba już rozumiem , to nie bliki tylko ten rdzeń się tak zagina tak ?

Skoro już tu zaczynają świecić różne rzeczy , to może te światełka z przodu też małe co nieco by robiły :? :)

jeśli nie wysunąć to może skrócić ta osłonke na vulkanch.Ale tylko tyci chyba.

 

szukał bym tego efektu z jpga , bez rozświetlania czołgu. Przynajmniej nie tak mocnego świecenia bo by Cię w nocy z a u w a ż y l i :D

 

Czy możesz nieco opowiedzieć jak zrobiłes to szkło , i czym jest ten świecący pręt. Jam laik w innych opcjach niż modeling.

Odpowiadam: Jak pewnie zauważyłeś redering jest w V-ray szkło to równiez materiał v-ray`a .

Odbicia na ciemny i przezroczystość ustawiłem na jasny odcień szarości. A pręt w środku zrobiłem następująco: PlaneLight (Vray) zrobiłem bardzo cieniuki iumieściłem go na samym środku zbiornika i nadałem mu zielony kolor.////

Podaj śwój ng gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wojsku nie byłem i na czołgach sie nie znam, ale łatwo taki czołg unieruchomić trafiając w gąsiennicę, one są tak duże że chronią pancerz główny, a powinno być odwrotnie, co nie zmienia faktu że model ładny i ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już koniec chyba. (No chyba że jeszcze coś wymyśle albo zmienie teksturki). Ale zabieram się za następny model. Zabytkowy dom.

Ale o tym w innym poście. a narazie prosze renderki. Chciałbym dodać że to mój pierwszy czołg. Może dlatego cudem nie jest.tapera1hn.jpghahaha3oe.jpgjak ogląda ten wątek ktoś kto jest początkujący i coś mu sie podoba i nie wie jak zrobic. To prosze pisacdo mnie na gg. Podziele sie moją jakże jeszcze niewielką wiedzą.Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladne te gonsiennice,

ja sie tylko czepie :) tak tyci tyci, czy szanowny konstruktor moze postawic czolg pod katem na wzniesieniu i wycelowac w cos te lufe nei tylko obrotem vertykalnym ale i w pionie?

 

znaczy to jest taki czolg co ma niski zakres katow i podnosi i opuszcza podwozie?

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladne te gonsiennice,

ja sie tylko czepie :) tak tyci tyci, czy szanowny konstruktor moze postawic czolg pod katem na wzniesieniu i wycelowac w cos te lufe nei tylko obrotem vertykalnym ale i w pionie?

 

znaczy to jest taki czolg co ma niski zakres katow i podnosi i opuszcza podwozie?

 

:)

Ok. Zgadzam sie . Jutro zrobie coś z tą lugą i dorobie jakąś scenke. (wzgórze)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności