Skocz do zawartości

Obiekt 3D: robot


Rekomendowane odpowiedzi

hello:) wlasnie skonczylem modelowac jednego robocika:) jest to maly robot bojowy...

renderowane ok. 40 min. w v-rayu na sprzecie .. sempron 2400+, 768 ram ddr, radeon 9550 a oto renderki:)

 

robot_75e72.jpg

 

robot_9679e.jpg

 

robot_fd220.jpg

 

i jeszcze jeden renderek dorzucam

robot_649ea.jpg

ujec bedzie wiecej bo wlasnie sie renderuja..:) robotow tez bedzie wiecej bo mam do stworzenia cala armie:P moze tez powstanie jakas scena... komentarze widziane:)

 

edit -----------------

dodalem jeszcze jeden render ktory wlasnie wyszedl z pieca;) jak wymysle jeszcze jakies ciekawe ujecie to oczywiscie zapodam:)

 

edit -----------------

wiem ze duzo renderow i wyglada jakbym sie spuszczal nad tym robotem ale to moj pierwszy udany model:P wiec bede sie spuszczal;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

podobaja mi sie nogi bardzo realne fajne itp ale to co wyzej nie jest juz chyba najlepsze glownie chodzi o detal, co do oswietlenia, renderu tez mi sie podoba taki hmm s-f hehe nie wiem jak to okresic fajny mimo wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komenty:) no wlasnie... maly detal.. i troche mi ta cala glowa nie gra z nogami.. ale juz nie mialem zadnych pomyslow.. i wydawalo mi sie ze dorabianie czegokolwiek byloby na sile bo robot mozne swobodnie funkcjonowac bez zadnych dodatkowych bajerow.. chociaz fakt ze to w koncu grafika .. wiec jak macie jakies pomysly na maly detal to chetnie bym cos dorobil:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w/g mnie nogi zbyt chude stosunku do wielkości łba

 

edit :

podczas chodzenia robot (jak człowiek) musi przenosić ciężar z jednej łapy na drugą, przy takim rozstawie nic z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności