Skocz do zawartości

3 Turniej Paintballowy we Wrocławiu


piksar

Kiedy powinien odbyć się 3 Turniej Paintballowy we Wrocławiu?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy powinien odbyć się 3 Turniej Paintballowy we Wrocławiu?

    • 3 czerwca 2006
    • 10 czerwca 2006
    • 17 czerwca 2006
    • 24 czerwca 2006
      0
    • 1 lipca 2006
      0
    • 8 lipca 2006
    • 15 lipca 2006
    • 22 lipca 2006
    • 29 lipca 2006


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

AG nie jedzie ??

 

To i Chveti nie przyjedzie - cytuje z regulaminu PKP:

 

"....... oraz dzieci do lat 12 mogą podróżować kolejami PKP wyłącznie w towarzystwie pełnoletniego opiekuna"

 

kto mu bilet sprzeda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry chłopaki, ale ja z juniorem nie damy rady 15 mamy wyjazd ktorego nieda sie przełozyc :/ wiec pozostaje nam zyczyć miłej zabawy i do zobaczenia nastepnym razem przy piwku :)

Pozdrawiam ! Nie pozabijajcie sie tam boysy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc valery, hkropiński, piksar (jesli chcecie) to macie wolne miejsca dla siebie czy tam dla kumpli :)

 

a więc tak wygląda lista na dzisiaj:

 

mkk3a (+ 1os)

nielot007

rowr

NicoN_

chveti (+ 2 osoby)

Vorek

Shalivan (+ 1 os)

Knysha

tweety (+ 1 os)

misiekhc (+2 os)

maras

Jim mee

piksar

slim_sandman

razor

Super OkO

 

[+ ewentualnie]

 

valery

hkropinski (+2os)

kumpel Piksara

 

razem daje 30 osób

 

przypominam: we wrocku jest very HOT i nic nie zapowiada, żeby temp. miała zelżeć. więc ubezpieczyć się w spore ilości H2O (woda) minimum 2 litry na osobnika!

 

co do obuwia etc: sandały odpadają (chyba, że lubicie wizyty na pogotowiu, i wyjmowanie ze śródstopia szyszek). mocne adidasy (najlepiej z grubą podeszwą). obowiązkowo cos na głowę (chusta, czapka etc) słoneczko praży a ja nie mam zamiaru wzywac karetki zpowodu udaru slonecznego.

 

może to sie wyda drastyczne ale

kto nie bedzie miał czapeczki czy innej ochrony głowy - nie wchodzi na poligon. sorry...

 

krótkie info: strój maskujący dostajecie od organizatorów, ale weźcie sobie jakieś ciuchy na zmianę: wiadomo że człowiek się poci i w sumie nie jest miło jak się idzie przez ulice wydając zapach 50-letniego budowlańca podczas powrotu do domu :]

czyli zabierzcie ze sobą dezodoranty, świeże koszulki, świeże spodenki, skarpetki (nawet gacie).

nie będzie za bardzo gdzie sie opłukać, ale w sumie weźcie ręczniki (będzie mozna się wytrzeć z wody potu czy innych pierdół.

 

tyle mojego

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto nie bedzie miał czapeczki czy innej ochrony głowy - nie wchodzi na poligon. sorry...

 

k

Maska może być ?

 

[(10^2+376)^2 - 226571]-1dnidoZlotu

do listy dopisz protekcyjnie panią fotograf i odejmij ode mnie te 2 osoby ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cosik mi sie wydaje ze jak sie uda kolejny taki turniej zrobic to sie tez zapisze:) niezla zabawa z tego jest:) (w woju na ostrej jechalem) milo bedzie sobie postrzelac znow:) heh

pozdrowki i milej imprezki (ja bede 15 nad morzem juz heh:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5DNIdoZLOTU

 

 

a więc:

 

mkk3a (+ 1os)

nielot007

rowr

NicoN_

chveti

Vorek

Shalivan (+ 1 os)

Knysha

tweety (+ 1 os)

misiekhc (+2 os)

maras

Jim mee

piksar

slim_sandman

razor

Super OkO

Pani Fotograf

Valery

 

[+ ewentualnie]

 

hkropinski (+2os)

kumpel Piksara

 

 

z tym nie wpuszczeniem na poligon żartuję oczywiście, ale nie wiem co powiedzą na to organizatorzy. jeździłem jako wychowawca obozowy i wiem, że jest to wymóg prawny.

 

poza tym będzie tak slonecznie (od 13-17), że lepiej zabezpieczyć dyńkę, przed palącymi promieniami słonca.

 

 

to jest tzw. podwójna silnia, bierzesz n, potem mnożysz razy (n-2), potem razy (n-4) i aż dojdziesz do 1 lub 2. wiec tutaj masz 5*3*1

 

[(10^2+376)^2 - 226571]-1dnidoZlotu

 

małe zboczuszki liczbowe :D ciekawe komu w taki upał chce się to liczyć :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto nie bedzie miał czapeczki czy innej ochrony głowy - nie wchodzi na poligon. sorry...

 

o lol :D:eek:

 

panowie z glwic jako ze na dzien dzisiejszy nie mam butow to moze podskoczylibyscie na poligon(ostatni zlot) i zabrali moje adidasy ktore zostawilem :D ?? ;)

 

lekko przesadzacie z tymi matematycznymi zadaniami wkoncu sa wakacje a jak sie ktos pomyli bo liczyc nie umie i wyjdzie 20 dni albo -3 pomysli o fak spoznilem sie :D :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak cie znajde ;]

 

 

a więc:

 

mkk3a (+ 1os)

nielot007

rowr

NicoN_

chveti

Vorek

Shalivan (+ 1 os)

Knysha

tweety (+ 1 os)

misiekhc (+ 2 os)

maras

Jim mee

piksar (+ 1 os)

slim_sandman

razor

Super OkO

Pani Fotograf

Valery

 

[+ ewentualnie]

 

hkropinski (+2os)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tak: postaram sie załatwic transport autobusem (prywatnie więc wyjdzie trochę taniej). co byście powiedzieli na wydatek rzędu 10-15 zł od osoby, ale mieć zapewniony transport na poligon i spowrotem?

 

byłby to autobus wynajety od MPK (znajomi ;) ), cena to chyba około 300zł za cały kurs, więc wyszło by po jakieś 10-15 od łebka

 

mysle że to w miare sensowna propozycja?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt nie napisałem: otóż NIE MA DOJAZDU W TAMTE REJONY! po rozkopaniu pl. Grunwaldzkiego zostało nam tylko autobus linii E i pichotką podejście jakieś 30-40 min w upalnym słońcu :]

 

niestety... przekopałem całe mpk i nie znalazłem żadnej innej drogi dojazdowej. pod sam poligon dojeżdzał kiedyś 116 ale linię skrócili.

 

pozostaje nam tylko albo zorganizowac sobie transport albo iść z buta.

 

decyzja należy do Was. ja moge załatwić transport, ale to kosztuje. musz eteż wiedzieć maximum do czwartku do 12 (w południe).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!#^$@&. Tyle mam do powiedzenia. Ciotka mnie w konia zrobila. Najwczesniej bede molg byc we Wro w niedziele. Sry panowie, ale nie bede na paintballu -- sily wyzsze. Nastepnym razem, chocbym mial spac na dworcu, to bede :/!

Kurw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piksar: jeśli przyjedziesz bryką to chyba tylko ty :]

 

Knysha: poszukiwania w toku. znjadziemy ci jakąś metę :]

 

misiekhc: spoko. ale jeśli komuś to nie pasi to możemy podejść. pamiętajcie że wtedy obowiązywały by nas okreslone czasy:

 

wyjazd na poligon o 12:30

powrót z poligonu o 17:30

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piksar: zastanów się: porywamy autobus, prędzej czy później będziemy musieli uciekać przed policją. pewnie zabarykadujemy się w jakimś tam pomieszczeniu, i pewnie weźmiemy zakładników. dotąd jest ok. ale powiedz mi tylko jedno: jak przyjdzie negocjator to czego zażądasz? bo chyba troche głupio będzie żądać nowego BOXX'a i licencji na maxa 8 i Vray'a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety :

jest we wrocku tania firma taksowkarska maja tez podobno busy,

jakbysmy podjechali maksymalnie daleko MPK a potem zamowili sobie busiki moze by wyszlo taniej.

obadaj:

501 612 219

600 918 570

auta są nieoznakowane i nie naleza do zwiazku taxi i jezdzą około 30 % taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności