Skocz do zawartości

Scena 3D: Wizualizacja - Kuchnia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ostatnio robie sobie kuchnie. Nie czepiać sie podłogi bo nie ma mapowania i nie czepiać sie paska białego przy suficie nad oknem - poprawie to :D No wiec to bedzie kuchnia - zrobiłem juz blat, szafeczki pozniej. No pozniej wiecej powiem - teraz wy

 

 

 

Aha nie mam pomysłu na fajny dywan - napewno moj ma zly obrazek ale i tak niefajnie wyglada...

 

kuchnia2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dywan? W kuchni? Zeby spadły na niego ziemniaczki i wtarły sie w dywan? Może zostaw ten co teraz masz - fajnie lewituje :P Dobra koniec żartów czas na "wypominki"

- j/w złe proprcje - ten gruby i szeroki blat je psuje

- mały ten wazonik (znowu proporcje)

Reszty sie nie bede czepiał, bo to dopiero początek i napewno sam wiesz ze jest jeszcze duuuuzo do poprawy. Podoba mi sie ta belka po lewej - sam mam podobną w kuchni, ale stylizowaną na starą ;)

 

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na moje oko, to miejsca nad głową jest w tej kuchni tyle ile w maluchu :P

Blat powinien być na wysokości pasa wiec ta kuchnia ma ok 2 metrów wysokości :P Podnieś sufit i powiększ okno.

A może rozrysuj sobie koncept na kartce, poprzeglądaj projekty gotowych kuchni i dopiero sie weż za robote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystko w tej wizce jest skopane: render, materiały, proporcje, pomysłu brak. Zaplanuj najpierw co chcesz zrobić, zmierz swoją kuchcnie (przede wszystkim w pionie, wyskości okna i mebli) narysuj i wtedy zacznij robić w maxie.

Pozdr i życze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho nadal te proporcje są złe.....rób wszystko w skali i od linijki.

Zmien tex podłogi bo sie chamsko powtarza.

No i światło, przy oknie chyba troche przejarałes w stosunku do tego jak jest w reszcie pomieszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

renderek puzniej:

1. Skoncze meble te co są tu zaczete (dzisiaj)

2. Nocny renderek (2?? - właśnie jak zrobić zeby mi zrobiło 2 renderki w nocy zebym nie wstawał o 4:00)

3. No i jutro wam dam :D - chyba ze bedzie tak jak dzisiaj czyli prawdopodobnie w nocy braklo prondu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popraw tą belke bo lewituje, sieszny kran( kojarzy mi sie z czymś:D) jakoś te mobelki mi sie nie podobają nie było by lepiej jak by było bardziej proste jak dla nie te wzorki sa zbędne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakos idzie, ladne sa te mebelki z ta tekstura. Mi sie to podoba bardzo!!! Czekam na dalsza prace, a jezeli daloby sie robic w nocy kilka renderow bez wstawania to byloby dobrze ale sam nie wiem czy sie da!! Ale pewnie NIE!!!

 

!!!>>!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś okienko nadal czarne : /

 

Jestem noga z materiałów i renderingu i w ogóle, ale Twoje materiały jako przypuszczam nowicjusza są super ... też bym chociaż tak chciał wyklikiwać ustawionka.

 

i czytając wątek kilka rzeczy zaswędziało mnie w oko. Ale to tak z całej epy :|

 

http://venus.ci.uw.edu.pl/~milek/slowniki/ortografia.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszośc materiałow ma tym VrayMtl czy jakos tak i naprawde łatwo je skleiś - włączasz zebys mial tlo w podgladzie materiału - odznaczasz "L" w pierwszej kolumnie i bawisz sie pierwszymi dwoma kolorkami i pierwszymi dwoma cyferkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kilka propozycji:

 

1. poszerz okno (tak o dobre 20cm) - zyskasz więcej światła

2. zmień wysokość pomieszczenia bo wydaje się byc nadal za niskie

3. renderuj bez materiałów: zyskasz więcej czasu na testy nad modelami

 

i kilka pytań:

 

1. po co jest ta belka po lewej?

2. czemu podłoga jest drewaniana? nie lepiej (i praktyczniej) walnąć tam kafelki w miłym brązowym odcieniu?

3. masz jakiś konspekt na zagospodarowanie takiej kuchni?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncept jest taki:

po tej stronie co sa tera szafki bedzie jeszcze lodowka, a za kamerą będzie rog kuchni i tam jeszcze kuchenka, pod drugą scianą - prawie przy rogu stolik do jedzenia a dalej od rogu schody na pierwsze pientro, dalej okno przesyne daleko od kamery tworząc takie duze drzwi jakby i tam bedzie albo ewentualnmie przeniesiony stol do jedzenia albo jakis tarasik lub pokoik.

 

Belka jest taka bo moj dziadek ma podobna i bardzo mi wpadla w oko (moze na niej zegarek powiesze). Okno w sumie mozna zwiekszyc wysokosc pewnie tez :D

 

Znacie moze jakies fajne teksturki z "kafelkami"

 

No i czy jest jakas opcja ktora automatycznie materialy wylacza, bo nie chce mi sie bawic za kazdym razem odnowa je nakladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności