Skocz do zawartości

POJAZD 3d : Ford Mustang BOSS 302 [ koniec :) ]


Batou

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wszystko byłoby pięknie gdyby nie te szpary, a raczej szparki... szpareczki :) są też zbyt płytkie... wydaje mi się, że dałeś extrude o bardzo małej wartości tylko raz, zamiast później poprawić to jeszcze raz większym extrudem... gdybyś to zmienił to model byłby pierwsza klasa [spox] trzymaj się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że wam się podoba :). Kolor karoserii będzie inny (tak myślę) ale na razie nie będę sobie zaprzątać nim głowy.

A to już (dopiero) przód. Brakuje jeszcze znaczka który powstanie jutro o ile za bardzo się nie zdołuje i będę wstanie usiąść do kompa (witamy się ze szkółcią [uścisk] :mad: ). Czekam na komentarze odnośnie lamp i przede wszystkim chłodnicy (czy poprawiać wygląd tej kratownicy).

...ale rym;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geeeeeeez, coś ty tu zdjęcie zamieścił ?? :o mistrzu, każdy twój render rozkłada mnie na łopatki [urwanie glowy]

nie skomentuje lamp ani kratki, bo zapomniałem nawet jak się nazywam... ;) hmm, nie wiem po co ja tą Honde robię [hmmm] lepiej się poucze stawiać boxy [nauka] trzymaj się [piwo]

a jeżeli chodzi o kolor to ja bym go widział czarnego [cfaniak]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutki update. Dziś troszkę siedziałem nad tyłem (spoiler i \"żaluzje\"). Bardzo niewiele tego przybyło a i tak wszystko to będzie jeszcze do poprawy. Jutro zrobię sobie przerwę. Muszę odetchnąć i złapać nowy rytm.

Dwa nowe renderingi. Kiepska ich jakość ale po prostu nie chciało już mi się bawić z kamerą, światłami i GI (które jest wyłączone). Najbliższy update dopiero pojutrze. [papapa]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutki update :D. Jeden renderek (znaczek, poprawiona siatka nadwozia, poprawione zawieszenie i włączone GI). Jutro zaczynam robić wnętrze. Kiedy skończę zabieram się za lakier. Przygotuję kilka wersji. Do wyboru do koloru :).

[obrazek robiony był na szybko, dlatego jest taki, jaki jest]

 

ps. Wielkie dzięki za wejścia i komentarze [soczek]. Bardzo pomagają one w dalszej pracy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam mustangi...

 

A ich brzmienie... Doprowadza mnie do rozkoszy prawie tak bardzo jak dzwiek idealnie dobranego przesteru...

 

Wspanialy model. Jeszcze nie skonczony, jeszcze WiP a juz model ktory mozna w swiat pokazywac. Jest tylko w dwoch kwestiach gorszy od oryginalu... Niestety nie mozna oddac brzmienia w renderze i nie mozna do niego wsiasc i odjechac.. ech

 

RESPECT ! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakier nie powinien mieć mniejszych refleksji bo teraz jest taki że można na nim przeczytać gazete oddaloną o 5 metrów :) może to i dobrze :]

 

troche mi sie żaluzje niepodobają bo wyraztają z karoserji tak z niczego zrób jakieś uszczelki czy coś

 

reszta jest cool ale zapodaj w kolorze ( czerwony z białymi pasami :]:]:])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieraczki, materiał szyb i wnętrze są jeszcze niedopracowane. Lakier jest próbny. Ostatecznie kolor będzie bardziej krwisty, ewentualnie czarny. Pasy również będą dorobione, ale nie wiem jeszcze, jakiego będą koloru. Być może zrobię jakieś szpanerskie malowanie typu płomienie, konie albo jakiś orzeł. Na ostateczną wersję trzeba będzie jeszcze poczekać gdyż nie zdecydowałem jeszcze, w jakiej tonacji będzie utrzymana cała scena.

[soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś go zrobić stojącego w garażu... wiesz, jakieś części wiszące na ścianie, walające się opony, trochę smaru gdzieniegdzie, taki klimat mechanika :) i zostawić go z otwartą maską z widokiem na najpiękniejszą muzykę świata co się zwie V8 :cool:

albo druga wersja to gdzieś w jakimś amerykańskim mieście... nie wiem, San Francisco i takie klimaty... w tej wersji oczywiście wystarczyłoby wkomponować go w zdjęcie a nie tworzyć miasto :D

to takie moje wizje, ale wszystko zależy od ciebie :) trzymaj się [piwo]

przyszło mi jeszcze do głowy zrobić go w locie, to znaczy po wyskoku z takiej górki jak na ulicach w Ameryce, mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi (jak grałeś w Drivera to wiesz :D) albo uciekającego przed policją, ale taką w stylu Mad Max, czyli auto brudne i wyglądające na kupę złomu, ale z silnikiem od dragstera :] mógłbyś taki pościg zrobić naprzykład na jakichś bezdrożach (znowu Mad Max się kłania :)) albo w mieście... ufff, ale ja mam pomysłów [lol2]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Loozack [soczek], ale mam już pewien pomysł (a właściwie to nawet trzy).

Poniższy render to mój mały eksperyment z lakierem. Efekt jest raczej niezadowalający także jutro będzie nowy (jak znajdę czas :D). Pasy i inne bajery dojdą później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto kolejna wersja lakieru, jeszcze bez pasów. Z czerwonego najpewniej zrezygnuję. Już jeden samochód o tej barwie mam w galerii. Poza tym przybyło kilka chromowanych detali. Wszystko renderowało się ponad półtorej godziny na athlonie xp 1800 z 256 mb ramu ddr. Tło się oczywiście zmieni. Pomysłu na scenę na razie nie zdradzę gdyż codziennie wpada mi do głowy przynajmniej jedna nowa koncepcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś skończyłem robić model. Doszła jedynie poprawiona rura wydechowa. Końcowy efekt mniej więc mi pasuje także teraz zabieram się za tworzenie właściwej pracy. Zajmie mi to najpewniej jeszcze ze dwa, może trzy tygodnie (a to wszystko przez budę :mad: ). Czekam na komentarze (a w szczególności na krytykę).

 

PS. Niema nowego rendera gdyż nic prócz rury się nie zmieniło.

PS2. Lakier zostaje czarny. Może w przyszłości coś do niego dorobię.

PS3. Postępy w tworzeniu sceny będą zamieszczane oczywiście w tym temacie.

 

[soczek]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności